GRAMO ROKKAZ, BATTLES + GUEST 2012

Volný čas, Hudba

žánr festivalu: reggae, dance, elektro, hip hop

kde: Komár - areál koupaliště

Gramo Rokkaz:
Vydavatelství Gramo Rokkaz tvoří team 6 rapperu Decko, Separ, Dame, Danost, Rebel, Tono Suchota, 2 DJové DJ Metys & DJ Miko, producenti jako Lkama, Smart, Analitick, jejich tvorba je velice obsáhlá. Na tomhle speciálním koncertě poprvé v České republice zazní jejich nejnovější skladby a různé spolupráce.

Decko:
V roku 2009 vydává Decko první dlouhohrající album, který má název "Utečenec". K tomuto albumu bylo natočených několik videoklipu - nejznámější je asi ten k tracku "Spokojný", v kterém se jako hosti představili chalani ze skupiny A.M.O.
Začátkem roku 2012 mu po trojroční pauze (vyplněnou hlavně prací na spoločných projektech Gramo Rokkaz a hostováním na albumech jiných rapových interpretu) vychází jeho druhý album - tentokrát nazvaný "Kronikár". Tak jako při prvním CD, i k tomuto počinu je natočených několik videoklipu a krátkých promo teaserov - určitě třeba první ochutnávka z albumu, skladba "Ževraj", nebo druhý singel, pozitivně laděnú věc s názvem "Malý výlet do snov".
Všechny tyto tracky jsou součástí nového programu, který se dá vidět exkluzivně jen v rámci KRONIKÁR TOUR 2012!

DMS:
Trojce DMS (Dame, Separ, Smart) působí na scéně už několik roku. Minuloročný album "Čo sa stalo?!" byl činem dlouho roční snahy a vývoje. Jejich kvality potvrzuje i spolupráce mimo teamu Gramo Rokkaz, například s jménami jako je Čistychov, DNA nebo Momo. Prvním singlem z CD se stala věc "Žijem svoj sen", ve které svojí snahou přispěl i jeden z nejkvalitnějších amerických undergroundových rapperu, Termanology.
Pro návštěvníky KRONIKÁR TOUR 2012 mají chalani z DMS samozřejmě nachystanou novou show se skladbami, které ještě neodzněli naživo nikde jinde!

DJ Metys & DJ Miko:
O výběr těch nejlepších urban tracku a kvalitní párty před a po koncertech se bude starat dvojce Gramo Rokkaz DJou - DJ Metys a DJ Miko!

DHZ & Alexander Petržalský:
Rap a Reggea crew z Bratislavi, na koncertě budou znít hlavně skladby z albumu, Alexander Petržalský - Neštandardný občan, ale i společné projekty DHZ - Misia sveta.

Non Stop Brooo :
Nová rapová crew, hlavním členem je slovenský rapper Figy KO, který má za sebou úspěšnou spolupráci ze Separem ze skupiny DMS ze stáje Gramo Rokkaz, ke které bil natočený úspěšný pirátský videoklip s názvem - Potrebujem to, skladbu si taktéž můžete vychutnat na koncertě.

Shopa Beatbox Crew:
Místní Beatboxová elita, zadá ty nejlepší beaty.

Battle:
Před koncertama proběhne freestyle rap battle o ceny, již teď je přihlášených 10 rapperu, kteří porovnají své síly v téhle disciplíně.
Taktéž proběhne Song battle, ve kterém předvedou různé skupiny své skladby, nebudou chybět ceny.

2KC B-Boys:
Oldschool dnes již legendární breakdance crew 2KC se opět postaví na hlavu, a roztočí nezapomenutelnou atmosféru.

DJ Monez:
Lokální DJ Monéz, aktivní DJ se postará o ty nejlepší skladby během programu, taktéž se postará o kvalitní beaty v rap battlu.

DJ Shaco, Dj Majaa:
Po skončení hlavního programu se bude pařit až do rána o hudbu se postarají DJ Shaco a DJ Majaa.

Graffiti jam a Skate Contest:
Před akcí se dojdi pobavit do místního skateparku, zde se bude malovat ale také zasoutěží místní a Uhersko Hradistská skate elita o ceny v kategorii Best Trick.

Účinkují

Gramo Rokkaz, DHZ & Alexander Petržalský, Non Stop Brooo, Shopa Beatbox Crew, 2KC B-Boyz, Song Battle, Freestyle Battle

Orientační Line UP:
20:00 - DJ Monez
21:00 - 2KC
21:30 - Song Battle
22:00 - Freestyle Battle
23:00 - Shopa
23:30 - Nonstop Brooo
00:00 - DHZ & Alexander Petržalský
00:30 - GRAMO ROKKAZ
02:30 - DJ Shaco + Dj Majaa

Termíny