XXVIII. setkání na vrcholech proběhne na Radhošti

Volný čas, Sport, Turistika

Jako již tradičně, i letos jsme na poslední dubnovou sobotu připravili setkání na vrcholech s redakcí časopisu Treking. Po podzimním setkání na Jeřábu v Hanušovické vrchovině, kde nás bičoval sníh s deštěm střídaný slunečními paprsky, se nyní přesuneme více na východ do Moravskoslezských Beskyd.

Osmadvacáté setkání na vrcholech se uskuteční na vrcholu posvátné hory Radhošť, o níž si můžete více přečíst v samostatném článku. Díky existenci kaple sv. Cyrila a Metoděje může být váš výlet obohacen také o kulturní vložku. Hlady ani žízní tady také nezhynete, neboť kousek pod vrcholem se nachází Horský hotel Radegast.

Nejsnadnější přístup na vrchol Radhoště, na kterém vás budeme čekat v sobotu 28.4.2012 od 11.00 do 14.00, je z Pusteven kolem sochy Radegasta. Účastníci setkání obdrží pamětní list, k dispozici bude rovněž příležitostné razítko. Hory již budou bez sněhu, dobré počasí jsme objednali, takže si pojďte v poslední dubnovou sobotu udělat pěkný výlet do pověstmi opředených Radhošťských Beskyd.

Kontakty

www.treking.cz

Termíny