CharlessBass fest 14.4.2012

Hudba

Ahoj,

dovoluji si Tě pozvat na CharlesBass FEST.

Kapely na festivalu:

Infection - čerstvě začínající rocková kapela z Cerhenic. Dvě holky a dva kluci. Překvapující nová energie proudící z mladých lidí. Já v jejich věku ještě stavěl bunkry na kopečkách a oni už mastěj palmmuting a dvojšlapku! Přijďte podpořit rozvíjející se talenty!

http://www.facebook.com/pages/Infection/302993169756550

SO - kapela z Lysé nad Labem v Pečkách už třikrát vystoupila. Jeji vlastní tvorba jsou věcné i letargické texty v příjemných melodiích, podpořené šlapajícím rockem.

http://bandzone.cz/soband

Xenon - bomba z Pňova s živelnou zpěvačkou v čele a energickým metalovým nátěrem za zády. Opravdová jízda dvojšlapky a elektrické kytary. Vlastní tvorba je naprosto sebejistá a covery znějí výborně. Již dvakrát oklepávali zevnitř omítku v Sokolovně...

http://bandzone.cz/xenonrock

TixTide - Iron Maiden Tribute - našláplá kapela se přijede představit z Mnichova Hradiště. Obdobně jako u kapely Xenon je repec složen dílem z vlastní tvorby a dílem z pecek kapely Iron Maiden. 

http://bandzone.cz/tixtidemelodyrock

Toto je epesní záležitost a myslím, že ten Eden zboříme, pokud nespadne už 6.4.2012, vizhttp://www.facebook.com/events/139800112809059/ :-D

Klubové akce Pečkám chybí jako praseti drbání. Nám taky. Proto s Šášou z kapely City Lights pro tyto akce připravujeme kytarovou ornici. Jak úrodnou, závisí také na Tobě. Přijď a zažij. Pozvi další přátele, se kterými pak bude o to větší mejdan a pro všechny coby rockem kdo dohodil od svýho bejváku.

LINE-UP: 

Infection
SO
TixTide
Xenon

Vstup: 60 Kč
Účinkují

Infection
SO
TixTide
Xenon

Kontakty

www.xenonrock.cz

Termíny