TAŤÁNA KUCHAŘOVÁ BUDE V NÁKUPNÍM CENTRU OAZA KLADNO HLEDAT NOVÉ TOPMODELKY V SOUTĚŽI SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK

Volný čas

V pondělí 23. dubna od 15:00 hodin proběhne v nákupním centru OAZA Kladno další ročník castingu do celosvětově známé soutěže Elite Model Look. Soutěž je určena pro dívky, které měří více než 170 cm a je jim mezi 13 a 22 lety. Castingem bude provázet úspěšná česká topmodelka a Miss World 2006 Taťána Kuchařová, která je zároveň letošní ambasadorkou projektu Schwarzkopf Elite Model Look Česká republika.   

„Casting na modelky Elite Model Look se v našem nákupním centru konal poprvé vloni a sklidil velký ohlas jak mezi děvčaty, která se castingu účastnila, tak i mezi zákazníky nákupního centra OAZA Kladno. Účast v této renomované soutěži může dívkám přinést zajímavé profesní zkušenosti a tak věříme, že zájem bude i letos,“ uvedl Viktor Honke, ředitel nákupního centra OAZA Kladno. 

Každá dívka se na castingu zúčastní osobního pohovoru s profesionály agentury Elite, obdrží dárek ve formě produktů kosmetických firem a také poradenství ohledně péče o vlasy a pleť.  Některé z účastnic castingů budou přímo v nákupním centru před publikem nalíčeny a učesány profesionálními vizážisty a kadeřníky anebo získají možnost vyzkoušet si focení s profesionálním fotografem. Vybrané dívky postoupí do národního semifinále, které se bude konat v červnu v Praze. Zde bude vybráno 10 finalistek soutěže. Národní finále se uskuteční v září tohoto roku také v Praze, světové finále pak v říjnu v Číně.  Loňská vítězka Elite Model Look Lenka Hanáková z Prostějova získala na světovém finále druhé místo. 

Soutěž Elite Model Look vznikla v roce 1983 a po celém světě vyhledává nové a zajímavé tváře modelingu. V České republice a na Slovensku se soutěž Elite Model Look organizuje od roku 1992. Objemem, kvalitou a profesionálním přístupem je dnes největší a nejprestižnější soutěží svého druhu na světě. Mezi známé modelky, kterým soutěž pomohla k hvězdné kariéře, patří např. Cindy Crawford, Linda Evangelista, Tatjana Patitz a Karen Mulder. Kariéru začaly díky této soutěži také světoznámé modelky českého původu Petra Němcová, Denisa Dvořáková, Linda Vojtová či Hana Jiřičková. Každá vítězka národního finále se následně zúčastní finále mezinárodního. První tři finalistky mezinárodního finále mají garantovanou smlouvu s agenturou Elite v hodnotě 75 tisíc, 100 tisíc a 150 tisíc dolarů.

www.oazakladno.cz

Účinkují

Taťána Kuchařová - česká topmodelka a Miss World 2006, ambasadorka projektu Schwarzkopf Elite Model Look Česká republika 

Termíny