Fotografování na zámku ve Slavkově u Brna

Volný čas

 

Zámek Slavkov - Austerlitz ve spolupráci se společností NICOM a. s. pořádá v sobotu dne 21.4.2012 fotografický kurz. Společnost NICOM je ryze českou společností, která na našem trhu působí již 20 let. Zaměřena je především na oblast školení, technické podpory a konzultací.
Tento praktický fotografický kurz je určen pro pokročilejší fotografy, kteří dobře ovládají svůj fotoaparát a kteří rádi fotografují architekturu, exteriéry a interiéry, ať ze zájmových či z profesních důvodů. Během kurzu proběhne i nácvik správného fotografování obecně - tj. správné kompozice, expozice a využití přirozeného i doplňkového světla.
Kurz povede jeden z našich předních profesionálních fotografů Aleš Ležatka, který Vás naučí, jak zajímavě vyfotit okouzlující exteriéry a interiéry slavkovského zámku, které ohromily i velikány jako Napoleon Bonaparte. Z workshopu budete mít příležitost odnést si také velkoformátové tisky svých fotografii.
Přijďte na Zámek Slavkov - Austerlitz a naučte se pracovat se světlem, fotografovat architekturu, exteriér i interiéry zámku. Bližší informace o kurzu, ceně a způsobu přihlášení se do kurzu naleznete na webových stránkách zámku www.zamek-slavkov.cz v sekci Aktuality.

 

Termíny