AFFECTION /Hnutí mysli/ Abstraktní fotoobrazy

Výstava

Vážení,

 

přijďte si prohlédnout mezi 25. dubnem a 25. červnem 2012 do Místní knihovny Radotín výstavu Jindřicha Lípy, obsahující na padesát abstraktních fotoobrazů, zvanou

                                  

                                   AFFECTION

 

Autor si z možností překladu tohoto slova vybral tvar „Hnutí mysli“, který nejlépe vystihuje ducha tohoto projektu. Díla vyjadřují abstraktní řečí různé stavy člověka, ať již jsou to pocity, vlastnosti, postoje, touhy a dokonce i nemoci. Pozorovatel, bude vtažen do konfrontace mezi abstraktním viděním autora a svojí vlastní představivostí. I když se jedná o digitálně zpracovaná díla, nejsou fotografie docíleny úpravou složitými počítačovými programy a technikami. Jsou nafoceny přímo v syrovém "terénu života". Technicky jsou zpracovány minimálně. Návštěvník výstavy může mimo jiné zkoumat, který předmět byl abstraktní fotografii vlastně základem, či v jakém reálném prostředí, byla ta či ona fotografie pořízena.

Jedná se o výstavu putovní, projekt v Místní knihovně Radotín je jejím již třetím a né posledním zastavením. Autor se též věnuje malbě abstraktních velkoformátových obrazů, kolážím, a dalším uměleckým aktivitám.

 

Jste srdečně zváni!

 

Místní knihovna Radotín,

Loučanská 1406

 

pondělí   9-12 hod.  13-18 hod.

úterý      9-12 hod.  13-18 hod.

čtvrtek   9-12 hod.  13-18 hod.

Kontakty

www.artlipa.cz

Termíny