ÚL-LET no2

Volný čas, Sport

Rok se ještě ani nesešel s rokem a již tu máme další ÚL-LET. V pořadí druhý závod se bude konat o dva měsíce dříve – 25.4.2012 opět v Letním kině v centru Ústí nad Labem. Po loňském úspěšném představení se ÚL LET 2 letos posunul o úroveň výše. Závod se bude konat v rámci Studentského majálesu s pravidelnou návštěvností více než 2000 lidí. Samotný ÚL-LET 2 pak proběhne jako hlavní bod doprovodného programu od 15 do 18 hodin.

Stejně jako loni se diváci mohou těšit na adrenalinovou podívanou v podání závodníků z celé republiky se silnou podporou lokálních jezdců z teamu UFO-RIDE.CZ. Na bezmála 400 metrů dlouhé trati bude na zdolání opět čekat několik umělých překážek a sekce dlouhých schodů.

Soutěžit budeme opět v kategorii Open a Ženy, dle počtu přihlášených se pojede 1 či 2 kola. V 17:40 pak 16 nejrychlejších vystřelí do finále druhého ÚL-LETU, nejatraktivnějšího sjezdu horských kol, který můžete navštívit či dokonce na vlastní kůži zažít. Jedinou podmínkou účasti je přilba. Veškeré informace naleznete na webu www.ufo-ride.cz. Dámy a pánové, bude to jízda.

Termíny