Intenzivní FIMO kurz v Plzni/5setkání

Volný čas

Narazili jste na materiál "polymerová hmota" a moc by Vás zajímalo, jak s ním pracovat? Chtěli byste se naučit vícero technik za relativně krátkou dobu a ještě super cenu? Zajímají Vás rozdíly mezi jednotlivými značkami polymerové hmoty a chcete si je vyzkoušet, a to pod vedením zkušené lektorky? Dostat spoustu rad, tipů a triků???

Pak je tento kurz určen přímo pro Vás!!!!

Jedná se o intenzivní kurz, kdy se pod vedením zkušené lektorky naučíte vícero technik, vyzkoušíte si různé typy polymerových hmot, dostane spoustu rad. 

Kurz začíná v neděli 13.5.2012 od 13 hodin, další lekce jsou každou následující neděli, tzn. 20,5.2012, 27.5.2012, 3.6.2012 a 10.6.2012. Bude probíhat v Plzni v Kulturním domě Peklo (Pobřežní 10, Plzeň) v salonku v přízemí.

Vyučované techniky jsou vyobrazené na letáku: 

- míchání barev

- technika millefiori

- technika výroby "kamínků z polymerové hmoty"

- technika použití textur

- technika práce s extrudérem - klimtovské motivy

- technika 3D efektu

Na začátku Vás ale samozřejmě seznámíme s polymerovými hmotami, s pomůckami apod.

Budeme pracovat s polymerovými hmotami FIMO, Kato Polyclay, Pardo a Premo. Každá hmota má své a my ji použijeme tak, aby výsledný dojem byl co nejlepší.

V ceně je zahrnuto kurzovné, vyučované techniky,  pronájem prostor, lehké občerstvení,  základní pomůcky (podložka, trouba apod.), materiál, spousta rad a tipů a samozřejmě dobrá nálada.  Intenzivní kurz je výrazně cenově výhodnější než, kdybyste si platili jednotlivé kurzy samostatně - cena se liší cca o 500,- Kč.

 

Každému učastníkovi bude poskytnuta sleva 5% na nákup zboží v e-shopu www.polymerove-hmoty.cz

 

Těšíme se na případná osobní setkání a doufáme, že kurz pro Vás bude nejen zdrojem inspirace, ale také místem odpočinku a milých setkání!!!

Více informací naleznete na www.polymerove-hmoty.cz

Termíny