Jan Hnízdil/ MÝM MARODŮM aneb JAK VYROBIT PACIENTA

Volný čas

Přednáška slavného lékaře, který opustil cestu klasické medicíny a je propagátorem celostního přístupu k pacientovi.

Jan Hnízdil se vzhlédl v myšlence celostí medicíny, o které se někdy mluví jako o „medicíně příběhů“. Rozdíl oproti klasické biologické medicíně je poměrně zásadní – zatímco klasický postup spočívá v diagnostikování problému a následném řešení (operativním, nasazením medikamentů apod.), celostní medicína se především snaží vyhledat příčinu problémů, která je ukryta někde v životě pacienta. Je asi podstatné si uvědomit, že pokud cítíme nějakou bolest, má tato bolest nějakou příčinu. Lékař, který nás bude chtít léčit, nám nejspíš nasadí analgetika či jiné léky příhodné danému problému. Po nějakém čase už nebudou zcela účinné a následný krok bude operace, poté invalidní důchod. Lékař, který nás bude chtít uzdravit, najde příčinu té bolesti a doporučí nám tuto příčinu odstranit. Bez léků, zbytečných operací a zákroků, ale rovněž bez zisku pro farmaceutické firmy. 
z recenze na knihu Mým marodům
http://www.innocence-music.com/clanky.php?akce=OstatniUkaz&Clanek=74

cena 250 Kč

vstupenky si můžete zakoupit  v předprodeji TIC, Brno, Běhounská 17 /PO-PÁ 10 - 18 hod./vstupenky

nebo si je můžete vyzvednout na akcích Slunce nebo objednat e-mailem na ren.333@seznam.cz a zašleme  vám je poštou , vstupenky na J.Hnízdila si můžete zakoupit také v předprodeji TIC, Brno, Běhounská 17 /PO-PÁ 10 - 18 hod./

 další informace o akcích najdete zde:

http://www.duchovniprednasky.estranky.cz/clanky/program---kveten.html

 

 

další info na: www.duchovniprednasky.estranky.cz


Jan Hnízdil s Jiřím Duškem:

http://www.innocence-music.com/clanky.php?akce=OstatniUkaz&Clanek=74

 

Účinkují


MUDr.Jan Hnízdil,

internista a rehabilitační lékař (*1958), autor či spoluautor publikací „Bolesti zad, mýty a realita“, „Jak vyrobit pacienta“, „Artróza v komplexním přístupu“, „Jak léčit nemoc šílené medicíny“, „Doping aneb zákulisí vrcholového sportu“, "Mým marodům" a dalších. Věnuje se komplexní, psychosomatické medicíně. Působí v Centru komplexní péče v Dobřichovicích.

http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/jan-hnizdil.php
http://www.skola-esoteriky.cz/dokumenty-clanky/k_zamysleni/mudr_jan_hnizdil/mudr_jan_hnizdil.php

Termíny