Antonín Baudyš, Kristina Baudyšová / JAK SE ZBAVIT STRACHU

Volný čas
 •   "Překonání pocitu viny a rozpuštění strachu"
  PŘEDNÁŠKA se opírá o dílo bývalého kapucínského mnicha z Nového Mexika, Paula Ferriniho BEZPODMÍNEČNÁ LÁSKA, který toto téma uchopil tím nejjednodušším možným způsobem. Ferrini říká ze své prožité zkušenosti:

  "NEMUSÍTE TRPĚT. To nejlepší co můžete udělat, je zvýšit uvědomování si lásky, která je bezpodmínečná, a přijmout odpovědnost za to, zda ji poskytujete také sami sobě."

  Antonín v tomto tématu vidí to nejdůležitější, s čím se dosud setkal. Kristina rozpracovala Ferriniho zkušenosti do samostatné terapeutické techniky. Pokud jste šikovní a láká Vás terapeutická práce na sobě sama, můžete si základy vyslechnout i na této přednášce.

  jednotné vstupné 230 Kč, omezený počet míst!!!
  prodej vstupenek v době akcí ve Slunci bude zahájen 13.4.
  objednávat si je můžete ihned na ren.333@seznam.cz
  http://www.duchovniprednasky.estranky.cz/clanky/program---kveten.htm 
Účinkují

Antonín Baudyš

Kristýna Baudyšová

 baudysovi.jpg

 www.astrolab.cz

 www.terapeutka.cz    Kristina a Antonín Baudyšovi spolu už přes deset let tvoří dvojici, ve které se setkává psychoterapie, astrologie a všední život. Vychovávají spolu tři děti, žijí v Šumperku, podhůří Jeseníků. Vystudovali společně regresní terapii u Andreje Dragomireckého a Patrika Balinta. Kristina se učila rodinné konstelace u Yanny Pítrové. Antonín vede Astrologickou asociaci, učí astrologii v Praze a v Brně. Kristina pracuje jako terapeutka, do velké míry přes skype, Antonín tvoří nahrávky s výkladem horoskopů a posílá je přes mail. Poté co Baudyšovi prožily tři roky ve Španělsku se jejich zájem obrací k tématu vnitřní svobody, emocionální čistoty a bezpodmínečné lásky. Ve svých seminářích ukazují na překážky, které nám brání se k těmto cílům dostat, i to, jak je lze překonat. 

 

Termíny