1.Máj aneb bylo nebylo..!?

Volný čas

Rádi bychom Vás pozvali na zahájení sezóny, které se bude konat u nás na kempu v úterý, dne 1. května 2012. V tento sváteční den uspořádáme již třetí ročník zábavné akce 1. Máj aneb bylo nebylo..!? Jinými slovy, opět si připomeneme staré časy komunistické éry. Pionýři, svazáci, pohraniční stráž, veřejná bezpečnost, dobová výzdoba, projevy, proslovy a podobně. Nebudou chybět ani permanentky. Pro všechny hosty, co mají smysl pro humor a zúčastní se této zábavné prvomájové akce v jakékoliv uniformě, kroji, nebo jiným výrazným způsobem oživí, či připomenou onu dobu, je připravena permanentka na občerstvení, ze které budou moci čerpat různé výhody: točené pivo Gambrinus 11° jen za 1,70 Kčs, panák rumu, vodky nebo zelené za 3,70 Kčs, točená Kofola 1,50 Kčs, utopenec s chlebem a cibulí 4.60 Kčs, káva 3,30 Kčs, čaj 1,20 Kčs, Tatranka za pouhou 1,- Kčs a další. Celé občerstvení Vás tak v den akce příjde na cca 18,- Kč.

Kemp - KSČ

Součástí celodenního programu, který začne již v 10:00 hodin dopoledne, budou zábavné projevy a proslovy, soutěže, pestrá a bohatá tombola, stánkový prodej, sraz trabantů, wartburgů, uazů, žigulíků, škodovek, vojenských a zahraničních vozů, včetně motocyklů. Nezapomněli jsme ani na děti i pro ně zde bude bohatý program, nejrůznější soutěže, dárečky, kreslení s Mirkem Vostrým a dalšímí známými kreslíři, velký skákací hrad, nafukovací stan, skluzavka a mnoho dalšího. Celodenní program bude zpestřen poslechem živé hudby a občerstvením za velmi přijatelné ceny. To vše si můžete vychutnat až do 20:00 hodin večer. Pro ty z Vás, kteří se s námi nebudou chtít tak brzy rozloučit, je připravena volná zábava, oživena projekcí. V den akce bude stanování u nás v kempu zcela zdarma.

Kemp - KSČ

Pozvánka pro majitele veteránů. Srdečně Vás zveme na sraz veteránů, který se koná v úterý 1. 5. 2012 na kempu Stebnice u Jesenice - Cheb u příležitosti akce 1. Máj aneb bylo nebylo..!? Tento sraz není podmíněn žádným startovným, jak to zpravidla bývá, ba naopak, účastníci tohoto srazu budou našimi V.I.P. hosty a budou moci čerpat ještě i další výhody v oblasti občerstvení a ubytování. Stanování je zdarma a bez dalších poplatků. Svou účast nám prosím oznámte na e-mail KempStebnice@email.cz

Kemp - KSČ Pro účastníky srazu veteránů, trabantů, motocyklů a podobně, je opět připravena takzvaná kelímková šance, soutěž o hodnotné ceny, kde o výsledcích rozhodnou sami návštěvníci akce. Soutěž spočívá v tom, že návštěvníci (případně i vy sami) obodují kelímkem od svého nápoje (pivo a Kofola), vozidlo či motocykl, který je nejvíce zaujal. Hlavní cenou je opět Mini Bike.

Do soutěže kelímková šance se můžete přihlásit již nyní. Zašlete své jméno, fotografii a stručný popis svého vozu na náš email, my Vaši účast potvrdíme a fotografii Vašeho vozidla umístíme do galerie na našich webových stránkách. Do této soutěže se mohou přihlásit i upravená dobová vozidla i tzv. tuning. Pouze zařazení do této soutěže je podmíněno symbolickým startovným 100,- Kč. Soutěžící, kteří nám zašlou foto svého vozidla a přihlásí se do soutěže dříve, než v den akce, startují jen za 50,- Kč. Soutěžit se bude o první, druhé, třetí a čtvrté místo. Vyhrát může kdokoliv a s čímkoliv.

Účinkují

Na akci se setkáte se známým kreslířem a karikaturistou Mirkem Vostrým, hrát zde bude country kapela Crazy Horses.

 

Termíny