VELIKONOČNÍ TRHY ZAČÍNAJÍ V GALERII HARFA JIŽ TENTO ČTVRTEK. S CIMBÁLOVKOU A PLETENÍM POMLÁZEK

Volný čas

Galerie Harfa připravila pro nadcházející velikonoční svátky speciální program. Od čtvrtka 5. dubna do neděle 8. dubna, vždy od 9 do 19 hodin se zde budou konat velikonoční trhy, které nabídnou typické velikonoční zboží, ale i něco navíc - třeba speciální točená velikonoční piva, velikonoční pivní balíčky a lahvová piva z malých pivovarů. V sobotu a v neděli bude na trzích vyhrávat cimbálová muzika, návštěvníci trhů se budou moci dozvědět, jak se plete pomlázka a jak se pracuje s kolovrátkem.

V nabídce velikonočních trhů v Galerii Harfa nebudou chybět beránci, mazance, velikonoční kraslice, velikonoční nádivky, jarní květiny v květináčích, pomlázky a jarní dekorace. „Chceme potěšit i milovníky dobrého jídla a proto jsme kromě velikonočního sortimentu zařadili také nabídku tradičně připravovaného kvasového chleba a dalšího pečiva ze Mšenské pekárny, dále výborné klobásy, párky, salámy a úžasnou uzenou paštiku. To vše bez přidaných dochucovadel“, říká Pavel Skorčík, ředitel Galerie Harfa.

Prodávat se budou také ovčí sýry z chráněné dílny v Jablunkově, čerstvé těstoviny a skvělé víno. Příjemnou velikonoční náladu navodí cimbálová muzika, ukázka pletení pomlázek a práce s kolovrátkem.

www.galerieharfa.cz

Termíny