Slovácké léto s ADELL TRADING 2012

Volný čas, Hudba, Sport, Pro děti

Slovácké léto 2012 – tak trochu jiná akce…

Začátkem července se historické prostory Uherského Hradiště již popáté promění v plážové centrum, které nabídne jedinečnou sportovní podívanou s bohatým kulturním vyžitím. Každý bez rozdílu věku se může zapojit do některé z nabízených sportovních disciplín. Znovu nebude chybět plážový volejbal, plážová házená, pétanque a plážový fotbal, v rámci nesoutěžních aktivit pak aerobní cvičení a tanec. 

Sportovní aktivity doplní pestrý doprovodný program pro všechny věkové kategorie. V rámci hudebního programu se představí to nejlepší z regionu - Reflexy, Argema, Tabák (Kabát revival), Lofoši, CM Bálešáci, rockový sbor Svatý Pluk, Free Fall a Praetorian, z přespolních se vrátí Xindl X a stabilitu elektrické sítě tentokrát prověří Monkey Business. Hudební produkci doplní divadelní představení, módní přehlídka, autogramiády profesionálních sportovců a dětské dny. Salsa párty si za své působení vydobyla významnou pozici v rámci programu Slováckého léta a odměnou jí za to bude nejen přesun na sobotní večer, ale také živý doprovod v podobě kubánské kapely. Přes týden se již tradičně představí cimbálová muzika Bálešáci s vystoupením folklorního souboru Dolina, country večer s Lofoši a bigbítové pecky od Reflexů. 

Zajímavá sportovní podívaná se jistě naskytne při pohledu na profesionály v rámci exhibicí plážových sportů. Jak jistě víte, rok 2012 je ze sportovního hlediska velmi významným, protože na přelomu července a srpna proběhnou 30. letní olympijské hry. Očekává se, že do olympijského turnaje v plážovém volejbale se probojují také české jedničky Beneš – Kubala. Právě tito špičkoví volejbalisté přislíbili účast v mezinárodní exhibici, která proběhne před olympiádou právě na Slováckém létě.

Kromě zapojení široké veřejnosti do volnočasových aktivit si akce klade za cíl získání finančních prostředků pro dobročinné účely. Charitativní činnost proběhne formou sběru a následného prodeje plyšových hraček. Výtěžek opět poputuje do Domova pro osoby se zdravotním postižením v Medlovicích.

Jediným vstupným bude tradičně Vaše spokojenost.

Líbí se ti naše akce? Přidej si nás na facebooku a nenech si ujít vše důležité:
www.facebook.com/slovackeleto
www.facebook.com/beneficeslovackeleto

Účinkují

Monkey Business, Xindl X, Argema, Reflexy, Svatý Pluk, Tabák-Kabát revival, Praetorian, Lofoši, Free-fall, CM Bálešáci a další.

Termíny