PRVNÍ HOŘE, NEĜERO

Hudba

Po dlouhé době si spolu zahrají dvě jen těžko zařaditelné kapely, jejichž koncertní spojení by mohlo vyústit ve velmi zajímavou hudební taškařici.

První hoře vznikli v roce 1998 a své první plnohodnotné album „Commedia dell´arte“ vydali v roce 2005 pod křídly labelu Blackpoint, čímž se dostali do povědomí fanoušků po celé republice, kterou začali obrážet se svojí kabaretní show. Jejich těžko zařaditelný styl oslovuje jak fanoušky alternativy, tak metalu nebo hard core a za další album „Lamento“ obdržela kapela Anděla dokonce v kategorii hard´n´heavy. Loňským albem „Club Silencio“ První hoře drží vysoko nastavenou laťku předchozích desek.

http://bandzone.cz/prvnihore

Progresivní psychedelici Negero se koncem loňského roku vrátili po pauze s druhým albem „Silence Is Worse Than War“, které úspěšně navazuje na všeobecně opěvovaný debut „Zero Nothing Everything“ a je možné si jej zdarma stáhnout na: http://www.ulozto.cz/xs52woW/negero-2011-silence-is-worse-than-war-rar

Své příznivce mohou na koncertě potěšit ještě horkým krásně červeným vinylem, který bude k mání v omezeném počtu kusů a to díky vydavatelství piperrecords.cz.

http://bandzone.cz/negero

Tož odhoďte v pátek píchačky, nohy, hlavy či míchačky a zajděte, bude to příjemný večírek, kde si to uděláme jak jinak než hezký.

http://www.podlampou.cz/index.php?option=com_contact&Itemid=3

Termíny