L.A. GUNS (USA, California)

Hudba

Kalifornští L.A. GUNS na svém evropském turné k 25.výročí vzniku kapely poprvé a na jediném koncertě v České Republice v RockStar Café v Tišnově!!

L.A. Guns vzešli z bouřlivého a magického místa známého jako Sunset Strip,  Los Angeles. Již se svým prvním albem „L.A. Guns“ dosáhli prodeje 750 000 kopií a tím si na svůj čerstvě založený účet připsali svou první zlatou desku. Video kompilace z následujícího turné s AC/DC, Iron Maiden a Def Leppard jim vzápětí zajistila další zlato. Jejich druhé album „Cocked and Loaded“ praskalo pod náporem hitů jako „Rip and Tear“, Never Enough“ a „The Ballad of Jayne“ a pozvedlo laťku ještě výše. Právě za něj si odnesli svoji první platinovou desku. I následující alba a videa nepřestávala sbírat kredity ve formě mnoha dalších zlatých ocenění. V roce 2002 obdrželi vůbec nejlepší recenzi v historii za své sedmé album „Walking the Dead“, na které dohlížel léty prověřený producent Andy Johns (Led Zeppelin, Van Halen). Poté následovala alba „Rips the Covers Off“ a „Tales from the Strip“ a v srpnu roku 2006 vyšel jejich živý záznam z L.A. scény pod názvem „Loud and Dangerous“.

V minulém roce, po dvouleté odmlce, posílil současnou sestavu žhavý motor kapely, baskytarista Scotty Griffin, a tak se nám vůbec poprvé v české historii naskýtá jedinečná šance na vlastní kůži prožít vysoce pronikavý Rock-n-Roll servírovaný přímo samotnými „znovunabitými“ L.A. Guns!

Role předkapely se zhostí norští rockeři NITERAIN.

 Vstupenky budou v předprodeji za 250,-Kč k dostání v RockStar Café a v Brněnském kulturním centru na ul. Běhounské. Na místě pak budou k dostání za 280,-. Už nyní můžeme předeslat, že vstupenka nebude jen obyčejnou vstupenkou, ale bude skýtat nemálo výhod a vlastností :-)

Předem upozorňujeme na omezené množství, proto neváhejte se zakoupením!





Účinkují

L.A. GUNS (USA, California)

support NiteRain (Norway)





Termíny