MNEMIC (DK) + RAUNCHY (DK) + ARCADIA (I) + GETHIKA (UK) + NEOSIS (CH)

Hudba
"Future Fusion Metal" tak by se dal označit styl přední evropské kapely MNEMIC. Zdá se to až neuvěřitelné, že se nám tuto nejsilnější známou dánskou dvojku MNEMIC + RAUNCHY podařilo slovit k nám na jih a navíc do zcela nového hudebního klubu v Českém Krumlově, klubu Fabri...ČKa. Bude to zajisté křest tím pravým metalovým ohněm!!!

MNEMIC
www.myspace.com/mnemic
je kapela, která se těžko zařazuje a těžko může být popsána určitým stylem, nejblíže snad mají k thrash metalu, progressive metalu až nu metalu. Jejich hudba je podporována různými samply, které vytváří patřičnou atmosféru. Jejich zvuk je moderní, těžkotonážní a zaručeně může každému nakopat prdel, představte si takový mix Fear Factory, Deftones, Meshuggah a Machine Head. Kapela vznikla již v roce 1998 a má za sebou opravdu pestrou dráhu a nejeden úspěch. Svého času byli MNEMIC označeni za nejoblíbenější kapelu členů METALLICA, kteří je díky tomu vzali na nejeden koncert do role svých předskokanů!!!

RAUNCHY
www.myspace.com/raunchy
tihle dáni už to táhnou od roku 1992, byli vůbec úplně první dánskou metalovou kapelou, která podepsala kontrakt s největším metalovým labelem NUCLEAR BLAST RECORDS a již v roce 2002 vystupovali na prestižním německém metalovém festivalu Summer Breeze. Svým orginálním mixem brutálních riffů a až popové nasládlé electro něžnosti docíli témeř neuvěřitelného. Stávali se headlinery velkých metalových festivalů, ale zrovna tak jejich songy hráli leckteré komerčně laděné rádia a díky tomu zasáhli široké spektrum posluchačů a vystřelili se do první evropské ligy. Jejich videoklik k písni "Watch Out" se hrál jak na MTV tak na VIVA. Kapela obráží největší evropské festivaly Wacken, With Full Force, dánský Roskilde Festival a další.

V roli předskokanů se na tomto evropském tour představí italští ARCADIA (www.myspace.com/arcadiabastardcore), kteří svoji hudbu označují jako alternative/hardcore/metal a angláni GETHIKA (www.myspace.com/gehtika) hrající mix na pomezí hardcore/thrash/metalu, zřejmě ješte přibude jedna další kapela, budeme informovat.5.5. 2012
ČESKÝ KRUMLOV - klub FabriČKa (ulice Za Jitonou)
http://www.facebook.com/FabriCKaklub

Start celé akce bude již od 19:00!!!

Předprodej vstupenek začne probíhat od 8.4. 2012 a to sice v Českých Budějovicích v Mighty baru Velbloud na baru a v 1. patře hudebnin Melodie Voříšek (U Černé věže 8), v Českém Krumlově poté přímo v na baru v klubu FabriČKa. Cena lístku v předprodeji je 250,- a na místě 299,- . Možná bude i rezervace lístků pro přespolní. Bližší informace o rezervaci lístků dodáme včas.

Účinkují

MNEMIC (DK) + RAUNCHY (DK) + ARCADIA (I) + GETHIKA (UK) + NEOSIS (CH)

Termíny