Divadlo Kámen chystá v dubnu vlažně náročný program

Divadlo

Dubnový program Divadla Kámen otevře vzácný host z Karlových Varů, vítěz mezinárodní soutěže amatérských recitátorů České a Slovenské republiky, Vladimir Banderski se svým představením Tango s Avidem. Recitace básní divadelníka, filmaře a samozřejmě básníka řadícího se k izraelské avantgardě Davida Avida představí Banderski v osobitém stylu, s jehož divadelní podobou mu pomohl mladý divadelník Jan Hnilička. Geniálního a v Čechách téměř neznámého básníka Avida nám Banderski představí v úterý 3. dubna v 19:30 hodin ve Studiu Divadla Kámen (Nekvasilova 2, Praha 8 – Karlín).

Ve čtvrtek 12. dubna v 19:30 hodin se po dlouhé době odehraje několikabarevný pokojový horor se studeným krbem a přimrzajícími kalužemi přede dveřmi – Opičí tlapa. Z vlastního repertoáru pak Divadlo Kámen předvede ještě svoji čerstvou hru Deus ex offo, kterou opět s vlažnou vodou a zoufale hořkou černou čokoládou prožije na kamenném jevišti ve čtvrtek 19. dubna v 19:30 hodin.

Aprílový měsíc uzavře v úterý 24. dubna od 19:30 hodin koncert soudobé vážné hudby Anny a Jana Ptákových. Dvojice zahraje na klavír a klarinet díla od známých vážných jmen - Berga, Bacha či Debussyho. Náročný, vážný a soudobý večer pak doplní ještě vážnější a náročnější poezie historika Jakuba Syneckého.

Více na stránkách www.divadlokamen.cz nebo na blogu DK (www.divadlokamen.blogspot.com). 

Termíny