VELIKONOČNÍ DÍLNIČKY PRO DĚTI V NÁKUPNÍM CENTRU OAZA KLADNO

Volný čas, Pro děti

Pokud si vaše děti oblíbily výtvarné dílničky, mají již tuto neděli možnost opět tvořit. Na Apríla, tedy 1. dubna,  se od 14:30 uskuteční v nákupním centru  OAZA Kladno další oblíbené dílničky pro děti -  tentokrát s velikonoční tématikou. Děti si například vyzkouší ozdobit velikonoční vajíčka různými technikami nebo vyrobit tradiční velikonoční předměty jako je pomlázka. Workshop vznikl opět ve spolupráci se střediskem volného času, vzdělávání a služeb Labyrint.

Na první dubnovou neděli je pro děti připraven další z řady workshopů ve formě 4 různě zaměřených výtvarných dílniček. V jedné z nich s názvem Apríloviny si budou moci děti vyrobit veselé aprílové dárky.  V další si vyzkouší zdobit vajíčka, tentokrát technikou přírodního nebo umělého batikování. V jiné dílničce se budou vyrábět velikonoční vajíčka z papíru technikou origami, kdy z různě překládaného papíru vznikne vejce. V poslední ze čtyř dílniček si děti sami upletou a nazdobí pomlázku. Základy pletení pak mohou využít i pro jiné velikonoční předměty jako jsou třeba ošatky. 

„Dílničky, které pořádáme se střediskem volného času, vzdělávání a služeb Labyrint, se staly již pravidelnou součástí chodu nákupního centra. Oblíbily si je nejen děti, ale i jejich rodiče, které si mezitím co děti tvoří, zařídí vše podstatné. Děti si velice rády nosí domů vše, co vyrobily, aby se rodičům mohli pochlubit,“ uvedl Viktor Honke, ředitel nákupního centra OAZA Kladno.

www.oazakladno.cz

Termíny