Bonsai Merklín 2012

Výstava

Pod záštitou hejtmana Plzeňského kraje
19.-20.5.2012, vždy 9.00 hod – 18.00 hod
Zámek v Merklíně u Přeštic
9.ročník výstavy bonsají a suiseki od pěstitelů a sběratelů z celé ČR

Víkendový program nejen pro bonsajové nadšence, ale také pro vyznavače netradičních medicín a návštěvníky, kteří se u nás chtějí něco naučit ( origami, vinuté perly, carving, a další ). Přijďte si k nám odpočinout, načerpat energii a prožít příjemné chvíle s bezva partou.

 

Doprovodný program:
Demo – J.Bučil, Š.Jásenská, ukázka – tvorba krajinky na kameni ( M.Ašenbrenner a Š.Jásenská ), aukce bonsají K.Krejčího ze Zbraslavi, přednášky – Kraniosakrální terapie, Bachovy květové esence ( A.Babková ) , EFT- alternativní metoda, která dobývá svět ( A.Jochecová ),
ukázky netradičních masáží ( Institut krásy, Plzeň ), carvingu ( Czech carving studio ), ukázka ČchenTchaj-ťi čchüan-sestava Lao ťia ji-lu a následná přednáška - Odkaz bojového umění člověku dneška ( J.Šteflík ), ukázky Iaido ( japonský šerm ), orientálního tance ( H.Černá ) a tvorby vinutých perel ( J.Wudy ).
Po oba dny otevřena expozice originál japonských koi ( Aquatica koi centrum ), čajovna ( Z.Nepustil ) a workshop Greenhorni. Zajištěn prodej bonsají a potřeb pro pěstitele.
Více o programu na www.bonsaimerklin.cz


Účinkují

J.Bučil, Š.Jásenská, M.Ašenbrenner a další.

Termíny