Workshop / Na koho to slovo padne

Výstava, Volný čas, Pro děti

 U příležitosti výstavy „Na koho to slovo padne“ budete mít možnost dne 24. 3. 2012, spolu s grafickou designérkou Radkou Pitrmucovou a ilustrátorem, grafikem a animátorem Lukášem Hudcem, vymyslet vlastní pohádku, nakreslit ji a vyzkoušet si i metodu ploškové animace. Pro malé i velké je připravena také příležitost vybrat si z připravených obrázků nebo vytvořit si vlastní potisk na tričko a látkovou tašku!

 

 Těšíme se na Vás po celý den.

 Pro animaci ve dvou etapách, buď od 11 do 13 hodin, nebo

 od 14 do 16 hodin. Za účast na animaci je registrační poplatek 50 Kč.

 Počet účastníků pro vytváření animace je omezený, v každé etapě maximálně po 10-ti členech. Pro registraci je nutné zaslat do pátku 23.3.2012 závaznou přihlášku na e-mail: denisa.jandova@czechdesign.cz.

 

 Potisk triček probíhá po celý den od 11 do 17 hodin.

 Vstup je volný, zpoplatněny jsou pouze vyřezávané motivy, ze kterých si budete vybírat pro potištění. (K dispozici budou trička a tašky, které jsou pro účastníky workshopu zdarma) Cena potisku začíná od 5 Kč za jeden kus: obrázek, číslice nebo písmeno, vždy dle počtu a rozsahu celého motivu. Přinést si můžete i vlastní materiál pro potištění, nejlépe bavlněný.

 Pro potištění triček se registrovat nemusíte.

 

 Výborné občerstvení celý den zajištěno.

 

 Projekt je podpořen z komunitárního programu Evropské unie Mládež v akci. Workshopy budou v GALERII/CZD probíhat pravidelně do dubna 2012. Tento projekt byl realizován za finanční podpory Evropské unie. Za obsah publikace odpovídá výlučně autor. Publikace nereprezentuje názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jejím obsahem.

 

 Partneři akce:

 ALPHASET / http://cz.alphaset.com/

 INETPRINT / http://www.inetprint.cz/

 AROSHOP.EU / http://www.aroshop.eu/

 mamacoffee / http://www.mamacoffee.cz/

Termíny