VÍKEND PLNÝ MÓDY S MÓDNÍM GURU DUŠANEM CHRÁSTKEM V AFI PALÁCI

Volný čas

Pro milovníky módy, ale i pro ty,  kteří v módě čas od času tápou, připravil AFI Palác zajímavou akci plnou krásy, módy, stylu a proměn. V pátek 23. března od 15 hodin a v sobotu 24. března od 13 hodin se v AFI Paláci Pardubice uskuteční FASHION WEEKend. Hlavní hvězdou celé show bude Dušan Chrástek, stylista hvězd - například Karla Gotta, Terezy Kerndlové, Aňy Geislerové, Tomáše Kluse nebo skupin Nightwork a Eddie Stoilow.   

Dušan Chrástek bude celou módní show provázet společně s Helenou Kohoutovou, majitelkou známé značky Magic Helena, která radí s oblékáním a celkovou image třeba herci a moderátorovi Aleši Cibulkovi a Janu Čenskému anebo herečce Haně Maciuchové v seriálu Ulice. 

Ti, kteří do AFI Paláce přijdou, si mohou odnést cenné rady od profesionálních stylistů a nejenom to. Připraveny budou i asistované nákupy se stylistkami, které s vámi projdou vaše oblíbené obchody a vyberou oblečení a doplňky, které vám nejlépe padnou. Protože o asistované nákupy bývá obvykle velký zájem, je třeba si rezervovat svůj termín na info stánku AFI Paláce a to v pátek a sobotu od 10 do 19 hodin. 

Oblečení ale není samozřejmě vše, co patří k dokonalému vzhledu. Jak se nejlépe nalíčit a pečovat o pleť poradí na speciálním stanovišti zkušených vizážistů Sephora. Jaký nejvhodnější účes a barvu nejlépe zvolit? To budou vědět profesionální kadeřníci z Cut & Color

Účastníci akce se mohou těšit také na módní přehlídky kolekcí pro jaro/léto 2012, prezentace sezónních trendů v líčení, úpravě vlasů a image a také na kompletní proměny vizáže. 

„Spousta nás běžných smrtelníků vlastně neví, co nám nejlépe sluší. Buď tomu nevěnujeme velkou pozornost, nebo jednoduše nevíme, jak na to. Služby profesionálních stylistů a image makerů se nám zdají drahé a většině z nás ani nepřijde na mysl, že bychom jejich služby využili. Ale nová image dokáže vlít novou krev do žil a jaro je na takovou změnu jako stavěné. Proto jsme se rozhodli tyto služby přinést našim návštěvníkům zdarma a moc se těšíme na jejich reakce a překvapení, jak pozitivně se může jejich odraz v zrcadle změnit zásahem profesionála,“ říká Zuzana Kubíčková, marketingová manažerka AFI Paláce.  

www.palacpardubice.cz

Účinkují


Moderátoři akce:

Dušan Chrástek - stylista hvězd
Helena Kohoutová - majitelka známé značky Magic Helena

Termíny