Lesní slavnosti divadla 2012

Divadlo

25.8. – 1.9.2012

Lesní divadlo Řevnice, Řevnice u Prahy

Řevnické Lesní divadlo přivítá letos již 8. ročník divácky velmi atraktivního divadelního festivalu Lesní slavnosti divadla, neboli zkráceně a omamně LSD.

Divadelní menu letošního ročníku nabídne přehlídku titulů dvou profesionálních divadel a jedno představení pro děti. Opět po roce přijede do Řevnic brněnské Divadlo Husa na provázku, které celé klání zahájí, a následovat ho bude již tradiční účinkující, pražský soubor Dejvického divadla, které bude hrát po čtyři následující večery. Konec festivalu bude patřit dětem, které se můžou těšit na hudebně-divadelní kabaret v podání Kašpárka v rohlíku.

Vstupenky na všechny tituly je možné zakoupit v předprodejní síti Ticketstream a v Městském kulturním středisku v Řevnicích.

Webové stránky festivalu: www.divadlovlese.cz

Účinkují


KAŠPÁREK V ROHLÍKU

KABARET II.

Divadelně hudební kabaret nejen pro děti

Uhozený divadelní kabaret Jihočeského divadla, plný veselých písniček, scének, pojančených bláznivin a dobře praštěných postaviček. Ministerstvo hovadin varuje: Kabaret není jedlý pro suchary, učitele se špičatými nosy a Boženu Němcovou!  Vystoupení je zasazeno do dějového rámce na téma: Kašpárek asi umřel, co budeme dělat?

Termíny