Duel

Volný čas, Sport, Turistika

Postavit se svým výzvám

Cesta růstu. Cesta konfliktu. Cesta smíření. To je motto nekomerční zážitkové akce Duel. Je to týden dovolené pro dospělé lidi, který je zaměřen na učení zážitkem a seberozvoj. Tématem jsou výzvy. Myslíme si, že každý člověk má svoje výzvy a na Duelu je možné se těm svým v bezpečném prostředí postavit, naučit se něco o sobě a o světě a získat nové poznatky a dovednosti.  

 

Akce, kde odbouráš hranice, dostaneš se hlouběji k ostatním i k sobě.
Odjedeš jiný, než jsi přijel.

účastník Duelu 2011

Akci připravujeme jako dobrovolníci pod organizací Velký vůz, což je občanské sdružení, nabízející širokou paletu akcí zaměřených na rozvoj osobnosti a sociálních dovedností, v nichž využívá zejména metod zážitkové pedagogiky. To znamená, že prostřednictvím množství a aktivit mají účastníci možnost projít si nejrozmanitějšími zážitky. Děje se to v kontrolovaném prostředí za podpory zkušených lektorů, s využitím her venku i uvnitř s technik jako jsou reflexe, skupinová a individuální práce.  

 

Odvezla jsem si klid, naplněnost, energii, inspiraci, nápady a
přátelství a spoustu ospalosti, vlastního nakopání do zadku, příkladů, motivace.

účastnice Duelu 2011

Na léto 2012 jsme připravili druhý ročník zážitkového kurzu Duel. Přípravě akce jsme vloni věnovali hodně sil a volného času. Odměnou nám byli nadšení účastníci a cena „Nejlepší akce roku“ v rámci našeho sdružení. Letos bychom chtěli úspěch zopakovat a účastníkům připravit přinejmenším stejnou dávku adrenalinu, nadšení, ale i poznatků a dovedností. Kromě nabídky technik a zážitků, směrujících k hlubšímu poznání sebe a světa si mohou odnést motivaci a nová přátelství.

 

Čekal jsem hodně, a že to bude náročné.   Ale bylo toho ve skutečnosti
mnohem více a bylo to mnohem náročnější :).

účastník Duelu 2011

Pokud vy nebo vaši známí přemýšlíte nad tím, jak strávit dovolenou netradičně a smysluplně, mohl by být Duel ideální volbou. Kurz se odehraje na konci srpna v krásném prostředí Rychlebských hor. Program je připraven na celou dobu akce.  Pokud se chcete dozvědět více, podívejte se na www.kurzduel.cz.                                                                          

 

Kontakty

www.kurzduel.cz

Termíny