Snickers podpoří Martina Černíka na Quiksilver Snowjam 2012

Volný čas, Hudba, Sport

Špindlerův mlýn bude i letos hostit sportovní souboj Quiksilver Snowjam 2012, jehož partnerem je Snickers Nutcase tým. Vrcholný snowboardový závod vypukne již tento víkend (9. – 11. března) za účasti nejlepších snowboardových profesionálů v čele s nejznámějším českým snowboardistou a členem Snickers Nutcase týmu Martinem Černíkem.


Šestý ročník prestižního snowboardového klání Quiksilver Snowjam 2012 se opět pojede ve Špindlerově Mlýně, kde se sejde nejlepší česká i zahraniční špička profesionálních snowboardistů. Ve dnech 9. – 11. března odstartuje souboj, ve kterém se předvede člen Snickers Nutcase týmu Martin Černík v roli jezdce a spolupořadatele celé akce.

„Martin je česká jednička ve snowboardingu a ve Špindlerově Mlýně určitě předvede to nejlepší, co umí a obhájí tak své místo ve Snickers Nutcase týmu,“ říká Daniela Bullová, brand manažerka značky Snickers.

 

To „nejlepší“ na konec představí pořadatelé v sobotu večer, kdy se na osvětlené noční sjezdovce předvedou jezdci s neuvěřitelnými triky v programu Snickers Nutcase Best Trick Session.

„Minulý rok měla tato aktivita velmi pozitivní ohlasy od diváků, proto jsme i letos zařadili Snickers Nutcase Tricks na závěr celého sportovního klání,“ dodává Daniela Bullová.

 

Na místě bude kromě soutěžní podívané a doprovodného programu i pestrá hudební nabídka. Představí se zde DJ Ladida, Bidlo, Robot a další a svůj podařený koncert si zopakují kapelníci Sunshine, kteří představí svou novou desku. Připravena je i zásoba tyčinek Snickers pro všechny příchozí!

 

Více na www.snickers.cz a www.nutcase.cz

Čokoládovo-karamelovou tyčinku Snickers vyrábí společnost Mars, která je jednou z největších rodinných společností na světě. Společnost Mars je rozdělena do šesti obchodních segmentů, jedním z nich jsou i čokoládové výrobky. Na česko-slovenském trhu působí společnost Mars od roku 1992. V roce 1998 se spojila společnost Mars se společností Wrigley a vznikla tak jedna z vedoucích cukrářských firem.


Nutcase tým je aktivity značky Snickers, která má za cíl podporovat všechny, co mají rádi adrenalin, extrémy a sportovní zábavu. Snickers Nutcase tým tvoří 7 českých sportovců, jejichž životem je sport, extrém a neuvěřitelná dřina – Tomáš Kraus, Roman Červenka, Martin Koreň, Libor Podmol, Michael Beran, Martin Černík a Michal Novotný.

Kontakty

www.snickers.cz

Termíny