Březnové pečení pro děti v Nákupní galerii Myslbek

Volný čas

 

Nakupte si dobroty z rukou celebrit v Nákupní galerii Myslbek

V Nákupní galerii Myslbek proběhne tuto sobotu, 3. března od 10:00 hodin do vyprodání zásob (přibližně do 18:00 hodin), pravidelná akce Pečení pro děti, tentokráte za  účasti hned několika celebrit. Koupit si sladkost a přispět tak na projekty UNICEF budete moci z rukou moderátora a baviče Vladimíra Hrona, herečky Lucie Benešové, Adély Gondíkové nebo Jitky Schneiderové.

Účastníci se oproti minulým akcím mohou těšit na teplé nápoje a po 13 letech trvání akce také na novou podobu kasičky. Výtěžek z akce bude věnovaný projektu Dejme dětem šanci, o.s.

Pečení pro děti je forma veřejné sbírky, při které se za libovolný příspěvek vhozený do kasičky prodávají sladké i slané dobroty, které upečou pekaři, pekárny, dobrovolní spolupracovníci UNICEF a známé osobnosti, pod jejichž patronací se sbírky konají. Výtěžek z prodeje je vždy určen na vybraný konkrétní projekt UNICEF v zahraničí.

Díky únorovému pečení pro děti, jehož patronkou byla Olga Lounová, se na výživové programy UNICEF vybralo 25.124,- Kč.

Pečení pro děti se koná v Nákupní galerii Myslbek pravidelně každou první sobotu v měsíci již od roku 1999. Od té doby bylo na různé projekty vybráno více než 4 miliony korun.

 

  

Termíny