Meditační soustředění

Volný čas

 

Meditační soustředění je vhodné pro každého, kdo se zajímá o duchovní rozvoj, poznávání nových věcí. Pojďte společně s námi strávit příjemný relaxační víkend s načerpáním nových poznatků a příležitostí, jak získat energie při práci na sobě samých.

 

Jak bude soustředění probíhat a co se budeme učit? Téma meditací je velmi rozmanité. Začneme očistnou meditací tak, abychom byli další den krásně odpočatí a naladění na duchovní práci, práci sami na sobě. Povedu vás od prvních krůčků – co je důležité vědět, než začnu meditovat, důležitost samotné meditace i její následný rozbor. Meditovat budeme ve stoje, vleže, ve dvojicích, ve skupinách. Naučím vás, jak vést meditace, na co konkrétně se máte zaměřit, co byste měli vědět či znát, popřípadě vnímat další indicie, které k vám budou přicházet. Budeme taky malovat a uvědomovat si, kdo jsme a kam jdeme z pozice duše. Naše práce nebude jen v uzavřených prostorách, ale taky venku v přilehlé přírodě. Budeme pracovat nejen s energiemi, ale taky s čakrami, meditačními kartami aj. S sebou pastelky, karimatky, pohodlné oblečení a dobrou náladu J

 

Příjezd a ubytování proběhne mezi 17,00 – 19,00 hodinou. Ubytování je zajištěné v jedno až čtyřlůžkových pokojích v hotelu Týnec (www.centrumtynec.cz), stravování během dobu pobytu můžete využít místní. Začátek je plánovaný na pátek 30.3.2012 v 19,00 hodin. Všichni účastníci budou seznámeni s podrobným obsahem soustředění. Po oba večery budou probíhat posezení formou besedy (diskuze) na téma, které si sami určíte J, v případě zájmu uděláme očistnou meditaci pro klidný spánek a pohlazení duše. Slavnostní ukončení proběhne v neděli 1.4.2012 v 16,00 hodin.

Účinkují


Bc. Eva Kalivodová Štichová

Termíny