Kurz - mandala - odraz vnitřního já

Volný čas

Vymalováním mandaly dojdeme ke stavu  vnitřní rovnováhy. Výpověď mandaly, kterou vymalujeme nebo namalujeme dle svého vnitřního cítění je odrazem naší duše, která k nám skrze barvy promlouvá. Mandala a její vybarvení nás vtáhne do duše, do vnitřního já tam, kde nás něco trápí nebo naopak hřeje a září. Příjemné prostředí, hudba, uvolnění a následné malování mandaly, tím vším dojdeme ke stavu vnitřního klidu a rovnováhy, která je potřeba neustále obnovovat. Jde o aktivní proces, kdy naše duše pláče a my ji pomůžeme tím, že smutek pustíme pryč a danou věc uchopíme z druhé strany, tím pomůžeme nejen naši duši, ale především sami sobě tím, že se cítíme lépe a uvolněněji. Na kurzu mandal vás povedu krok za krokem v poznání těchto praktik, které se vám pokusím svým učením předat tak, abyste byli po kurzu schopni pomoci v uvolnění skrze mandaly nejen sami sobě, ale i druhým.

Kurz má II. běhy, ve kterých se spolu naučíme poznávat mandaly a jejich tajemství, které vypovídají jako vnitřní odraz našeho já.

Obsah kurzu  – seznámení s mandalami a jejich promluvami, naučíme se číst také již z namalovaných mandal, seznámíme se  prostorem – příprava na malování (klid, hudba, svíčka, relaxace, meditace, zklidnění apod.), meditace – vstup do Univerza, malování mandal (pročištění nás samotných a toho co nás v danou chvíli tíží) a následný rozbor, správný výběr mandal (kladení otázek – důvod, uvědomění si problému), seznámení s typy mandal a jejich vysvětlení podrobně (barvy, symboly, zvířata, čísla), čtení z mandal a jejich dopracování, působení na nás, uvolnění, samostatná práce, zasvěcení s předáním certifikátu.

V ceně je zahrnuta výuka, materiály a zasvěcení s předáním certifikátu. S sebou: pastelky (více než 6 druhů), ořezávátko, pití a hlavně dobrou náladu a chuť pracovat J. Každý účastník obdrží materiály:     1. pro výuku v kurzu

                     2. pro sebevzdělávání doma

                     3. překvapení J

Účinkují


Bc. Eva Kalivodová Štichová

Termíny