Divadlo Kámen bude mít v březnu svou historicky 3. premiéru

Divadlo

Nová hra Divadla Kámen Deus ex offo se v březnu dočká své třetí premiéry. Ve středu 28. března se opět v 19:30 a opět ve Studiu Divadla Kámen odehraje prostý příběh o dvojí až trojí nezištné pomoci a nezvykle přímé cestě ke štěstí, s vlažnou mýdlovou vodou a zoufale hořkou černou čokoládou. Po neuchopitelném a nepochopitelném spektáklu se již po třetí diváci dozvědí, kdo nebo co že to byl ten Deus ex machina a pro otužilé a čistotné jedince má Divadlo Kámen opět malé překvapení.

Ještě předtím se ale v úterý 13. března od 19:30 představí oprášeně oprášená hra s názvem Eéliška kolem. Improvizačního nočního setkání s palčivě hudebnou rodinou historií nad prázdným stolem a židlemi se zúčastní pětice herců a hudebníků v jedné osobě (UPOZORNĚNÍ: většina z nich nemá s hudbou nic společného).

V Galerii Divadla Kámen se v březnu představí výtvarnice Olga Darmokryk se svojí výstavou Inspirace. „Možná se někomu může zdát, že mé obrazy jsou "koncepčně nesourodé" a promítají se do nich styly, techniky i náměty, které spolu snad ani nesouvisí. Ale to je právě to, co mne na malování stále baví a přitahuje nejvíce... ta různorodost...“ Vernisáž výstavy proběhne ve středu 7. března od 18:00. Celá výstava potrvá až do 30. dubna. 

Více informací na stránkách http://divadlokamen.cz nebo nově na blogu Divadla Kámen http://divadlokamen.blogspot.com/

Termíny