SEBEOBRANA PRO ŽENY ( SEMINÁŘ)

Sport

Myslíte si že se vás to netýká?

Stačí sledovat zprávy a číst noviny. Napadení žen jejich partnery nebo násilníky na ulici je na denním pořádku. Například v Loni vykázali policisté na jihu Čech ze společného bydlení celkem 72 násilníků, ve 29 případech se tak vyhrotily v...ztahy v manželství, dvacet případů se týkalo násilí mezi dospělým dítětem a rodičem. Ubylo běžných krádeží, loupeží i vloupání do objektů, ale naopak výrazně vzrostl počet vražd. Zatímco v roce 2010 jich bylo pouze šest, loni šestnáct.

Nejen proti takovým útokům jsou v Krav Maga účinné sebeobranné techniky.

Studentky se Krav Maga naučí velmi rychle. Není to totiž žádný kickbox nebo judo, ale sebeobrana založená na instinktivních reakcích. Krav Maga znamená hebrejsky boj zblízka a její podstatou je ubránit se tvrdým útokem. A protože to není ani sport, jste vedeni k tomu, aby jste k obraně života, zdraví a blízkých použili veškeré prostředky.

Nečekejte, že z vás vychováme Xeny bojovnice. Naším cílem je přesvědčit vás, že se ubránit dokážete a že když si nějaký muž bude dovolovat více, než jste ochotny mu dovolit, vysvětlíte mu, „že tudy cesta rozhodně nevede”.

…a my vám ukážeme jak….


Sraz pro všechny studentky a účastnice semináře v 9.45 v pavilonu M na Výstavišti.
TEPLÁKY, TRIČKO, RUČNÍK A PITÍ.
je zde možnost sprchování.

CENA : 250,-
 kde: Výstaviště České Budějovice pavilon M od 10.00-18.00

Účinkují


 

Termíny