Seminář - Redukce stresu a práce v hladině alfa (Jitka Ševčíková)

Volný čas, Pro děti

Také se Vám začíná zdát, že si na roidčovské dovolené méně pamatujete, méně odpočíváte a že nic nejde tak snadno, jako kdysi? Nebo máte pocit, že s věkem jde soustředění hůř? Pak je tento seminář právě pro Vás!

Mini-seminář Redukce stresu a práce v hladině alfa: tématem semináře je práce základní technikou ve změněném stavu vědomí, tedy v uvolněném stavu vnímání, rozvoj prostoru pro tvoření a rozvoj intuice. Ve stavu vědomí v hladině alfa dochází ke zlepšenému ukládání do paměti a vybavování z paměti, intenzivní relaxaci všech orgánů, načerpání energie a celkovému zlepšené psychického i fyzického stavu. Je to nástroj přímé redukce stresu.  Při několika řízených vstupech přeladění do hladiny alfa - tedy do stavu mezi 7 - 14 Hz vyzkoušíme techniku "pracovny mysli", zásady pozitivního programování, kultivování emoční inteligence. Doporučuji velmi pohodlné oblečení, ideálně i deku na přikrytí, z důvodu nutnosti  vysoké soustředěnosti a klidu nelze tento seminář navštívit s dětmi.

Kdy? v pátek 9. 3. 2012, 15:00 - 18:00 Kde? v GoKids! Centru, Hybešova 17 Cena? 500 Kč/os   Přihlášky na brno@gokids.cz nebo 723 367 829 nebo přes registrační systém.

Termíny