Vlasta Redl s novou kapelou a novým albem

Hudba

Vlasta Redl, vynikající folk-rockový písničkář, zpěvák, textař, producent, skladatel, aranžér a multiinstrumentalista, se vrátil na pódia po několikaleté rockové koncertní pauze se svojí novou skupinou. 

Podle vlastních slov v pauze držel smutek a oplakával zánik kapely, ve které působil 23 let. "Obával jsem se, že dát dohromady kapelu "jen" stejně dobrou by mi asi u diváků neprošlo, a tento strach mi dodal odvahu oslovit ty nejlepší instrumentalisty, jací jsou u nás k mání", komentuje Redl výběr svého nového česko-slovenského obsazení. A tak se nakonec ocitl obklopen skvělými hudebníky, jejichž domovskými soubory jsou např. Buty, J. Kirschner, R. Müller, P. Lipa, a kteří mají za sebou již i společné účinkování se světovými špičkami, jako jsou mj. Mike Stern, Dave Weckl, Victor Bailey (Madonna) nebo Bobby McFerrin.

Nová deska s názvem "Koncert, který se nekonal" vyšla v říjnu 2011. Album je zhuštěným audio záznamem jarního turné skupiny, jež vyvrcholilo výpravným vystoupením v zámecké zahradě v Třeboni, kterého se zúčastnila celá řada hostů, včetně kompletní Redlovy bývalé kapely.

Vstupenky můžete zakoupit v předprodejní síti Ticketportal, Ticketstream a na pokladně KC Vltavská. K sezení, místa jsou číslovaná.

Husličky s novou kapelou: http://www.youtube.com/watch?v=DhuCRu725ts

www.redl.cz


Účinkují

Nová kapela:
Marcel Buntaj (Marcel Gabriel) - bicí, perkuse
Martin Gašpar - baskytary
Petr Vavřík - baskytary
Michal Žáček - dechové nástroje
Borek Nedorost - klávesové nástroje, zpěv
Matěj Morávek - kytary, mandolína, zpěv

Kontakty

www.vltavska.cz

Termíny