Lyžníci 2012

Volný čas, Sport, Pro děti, Turistika

Milí závodníci a divácká veřejnosti,

tímto vás zvu na XVII. ročník lyžnického řádění na sněhu ve skiareálu Kedr. Letošní klání bude díky novému sponzorovi bohatší o jednu disciplínu tzv. KRASOLYŽNÍK a KRASODÍVÁK. Samozřejmě nebudou ochuzeny ani naše KRASOMILY, jelikož tato disciplína bude vyhlašována i v kategorii žen a dívek. Proto každý, kdo si dá trochu práce a prohledá šatníky, navštíví „sekáče“ nebo požádá dříve narozené příbuzné o nějaké ty svršky, může vyhrát třílitrovou láhev lahodného medového vína od firmy Kitl.

SKOL, SKOL, SKOL!!!                                                                                  Marek Hotovec

 

Milí příznivci toho pravého lyžování,

je mi ctí (a myslím to upřímně), že se můžeme podílet na pořádání letošních Lyžníků. Akci sleduji po očku již řadu let, a vždycky mi bylo líto, že jsem jí nevymyslel já. Lyžování v českých zemích před mnoha lety začalo v našem kraji, dodnes k nám neodmyslitelně patří. Stejně doufám, že k našemu kraji patří i doktor Kittel a naše výrobky Kitl.

Proto bychom byli rádi, aby (nejen) na letošních Lyžnících tekla proudem naše novinka - Kitl Medové víno. Pro všechny lyžníky je jak dělaná - užívá se na zahřátí a je balená v nerozbitných placatkách. Přijďte, ochutnáte a budete-li obzvlášť elegantně a historicky oděni, můžete jej i vyhrát. Platí i pro diváky.

 

Skol!                                                                                                             Honza Vokurka

                                                                                                                          Kitl

 

 

Lyžníci 2012

 

od 13.15 hodin, Ski areál Kedr, Smržovka

(závodníci od 12.30 do 13 hodin prezentace)

 

Disciplíny:

  1. Paraslalom
  2. Sjezd na dojezd
  3. Hup-skok-let
  4. Veselé dovádění a vyhlášení výsledků v Kinoklubu Smržovka od 17 hodin – pro upřesnění programu sledujte plakátovací plochy a www.smrzovka.cz.

 

Podmínky účasti:

Každý skijista se přihlásí osobně (budova radnice, kancelář starosty, 2. patro) či telefonicky (483 369 333) či e-mailem u Marka Hotovce (marek.hotovec@smrzovka.cz) do středy 15. února 2012. Ve svém vlastním zájmu respektujte prosím tento termín.

v  Včasná účast na prezentaci od 12.30 do 13 hodin.

v  dobové oblečení a vybavení (předválečná léta).

v  úhrada startovného ve výši 70 Kč.

 

Při příležitosti tohoto prestižního lyžnického podniku si nenechte ujít návštěvu expozice historie lyžování, kterou najdete ve Schowankově vile v Jiřetíně pod Bukovou, a zasvěcený průvodce Miroslav Pivnička se vám bude věnovat v době od 9 do 11 hodin.

Další dokumenty k akci

  
Kontakty

www.smrzovka.cz

Termíny