DIASHOW-TURNÉ dvojice Miloše a Kateřiny MOTANI jaro 2012

Výstava, Volný čas

Diashow ČILE PO CHILE  POUŠTÍ A PRALESEM AŽ NA KONEC SVĚTA

Chile je krajina plná  kontrastů, od každého kousek - kus pouště, kus moře, laguny, solná  jezera, sopky, gejzíry, kaktusy, palmy, ostrovy, hluboké pralesy, pravěké araukárie, ledovce. Přístavy pulsují životem, zapadlé vesnice dýchají poklidem, ledková městečka a tajemné geoglyfy minulostí. Na severu se rozkladá nejsušší poušť světa Atacama a tam úplně na jihu leží Ohňová země - konec světa. 

V první etapě  napříč severním CHILE procestujete s Kateřinou a Milošem MOTANI nejsušší poušť světa ATACAMU. Pokocháte se pohledem na úchvatná solná jezera, tyrkysové LAGUNY, zasněžené sopky, Údolí měsíce a GEJZÍRY El Tatio. Podíváte se do pulsujících přístavů, zapadlých vesnic, opuštěných LEDKOVÝCH MĚST i na záhadné geoglyfy.

V druhé etapě  se vydávají oba cestovatelé směrem na jih. Na cestě  vyhledají pravěké ARAUKÁRIE, jezera, vodopády a zajímavé jeskyně. Celý den tráví v mapučské vesnici. Po čtyři dny a tři noci plují lodí mezi četnými FJORDY a pustými neobydlenými ostrovy. Na větem a dešti bičovaném jihu na ně čekají skalnaté hory, LEDOVCE, stáda divokých lam, tučňáci a staré lodní vraky. U domorodců obdivují chuť do života i přes psí počasí. Plaví se až do OHŇOVÉ ZEMĚ.

Kateřina s Milošem prožívají po obě cesty úsměvné, útrapné  i napjaté chvíle. Vidí spousty nejrůznějších ZVÍŘAT, o jídlo se dělí s toulavými psi a spát chodí s POUŠTNÍMI LIŠKAMI. Jejich poslední dny v Chile jsou nabité nečekanými dramatickými událostmi. Večer u rozbouřeného moře pak Kateřina s Milošem zažívají, jaké to je tulit se s malými LACHTANY

Nejnovější fotograficko-filmová diashow Kateřiny a Miloše MOTANI z cesty napříč nejrozmanitější zemí světa, prošpikovaná spoustou veselých i napínavých příběhů. 

Předprodej:   pouze rezervace na www.motani.eu a přímý prodej vstupenek v knihovně 2 hodiny před představením  

Kontakty

www.motani.eu

Termíny