Mark Steiner * Pavel CIngl * Henry Hugo | DARK HORSE TOUR

Hudba

Jedinečný koncert U Sedmi Švábů | LEITNEROVA 11

http://www.facebook.com/events/167226180052610/

 

Účinkují

MARK STEINER (Nor/USA) - Markovy temné songy mají příchuť tzv. "australsko-berlinské scény" a newyorských barů a klubů (v N. Y. se narodil a zahrál si tu se svou tehdejší gothic/post-punkovou kapelou Piker Ryan v mnoha klubech, včetně slavného CBGB). V posledních deseti letech se věnuje vlastní tvorbě a k vystoupením si zve muzikanty ze všech koutů světa - byli jimi např. Spencer P. Jones (Beasts of Bourbon) v Austrálii, Phil Shoenfelt v Praze, Bruno Adams a Chris Hughes v Berlíně a mnoho dalších. Můžeme se těšit na silné Markovy písničky, které zpívá svým silným, zatraceně hluboko posazeným hlasem.
mark steiner: http://www.facebook.com/MarkSteinerFanpage

HENRY HUGO (SUI) - v Zurichu přebývající skladatel a hudebník. Jeho hudbu lze popsat jako křehkou a oduševnělou, ovšem v Henryho podání znějící velmi naléhavě. Ve svých písních se dostává takříkajíc "na dřeň". Výtečné album vydal se zpěvačkou Eco Nuel, se kterou i nadále spolupracuje.
henry hugo: http://www.facebook.com/pages/Henry-Hugo/110593468976682

PAVEL CINGL (CZ) - houslista (a kytarista) působící už řadu let v pražské kapele Phil Shoenfelt & Southern Cross. S Philem také často hraje komornější představení bez rytmické sekce. Kromě této domovské kapely spolupracoval (a nadále spolupracuje) s mnoha českými i světovými hudebníky, mezi nimiž jsou např. jména jako Brad Stratton, Anna K, Ivan Hlas a další.
pavel cingl: http://www.myspace.com/pavelcingl

(@azalea)

Termíny