Výstava velkoplošných fotografií letadel v obchodním centru Šestka

Výstava
Výstava velkoplošných fotografií letadel v obchodním centru Šestka

 Návštěvníci obchodního centra Šestka mají jedinečnou příležitost zhlédnout výstavu velkoplošných fotografií dopravních letadel, která poutavě představuje přepravu cestujících na ruzyňském letišti.

 Obchodní centrum Šestka přichystalo pro své zákazníky zajímavou výstavu fotografií spjatou
s podzimní akcí Letadla zblízka. Díky změnám v provozu vzletových drah, které se více přiblížily k OC Šestka, měli návštěvníci Šestky odlety z letiště doslova jako na dlani a mohli tak vidět až třicet různých druhů letadel. Velkoformátové fotografie těchto letadel jsou nyní vystaveny v Galerii Šestka a návštěvníci centra si je mohou prohlédnout až do 12. února, denně od 9:00 do 21:00 hod.

 Letiště a Šestku spojuje nejen vzájemná blízkost – návštěvníci obchodního centra si jistě všimnou i designových prvků s leteckou tematikou a brzy budou moci využít i elektronických tabulí s informacemi o odletech a příletech z ruzyňského letiště.

 Fotografická výstava probíhá v obchodním centru Šestka do 12. 2.2012 aje pro všechny návštěvníky zdarma.

 Základní informace o obchodním centru Šestka:

 Obchodní centrum Šestka nedaleko letiště Praha-Ruzyně na křižovatce Evropské ulice a Pražského dálničního okruhu bylo otevřeno v listopadu 2006. Na ploše více než27.500 m2nabízí svým návštěvníkům stovku obchodů včetně restaurací, kaváren a rychlého občerstvení. Vedle hypermarketu Albert se zde nachází prodejny populárních módních značek, luxusních oděvů, obuvi  i vybavení pro sport a volný čas. Je zde knihkupectví, parfumerie, obchody s elektronikou a domácími spotřebiči i hračkami. Součástí OC Šestka je také banka, kadeřnictví, nehtové studio, květinářství, rychločistírna, značková prodejna a servis mobilních telefonů, optika nebo dětský koutek. Obchodní centrum provozuje také bezplatné autobusové linky na trase Slaný – obchodní centrum Šestka – Slaný a Kladno – obchodní centrum Šestka – Kladno. Zdarma je k dispozici parkování a wi-fi připojení na internet.

 Neobvyklé architektonické pojetí obchodního centra se zelenými zatravněnými stěnami a originálním střešním parkovištěm umožnilo zakomponování do okolní krajiny a podtrhlo ekologický ráz projektu. Interiéry obchodního centra jsou vybaveny celou řadou designových prvků. Obchodní centrum Šestka z dílny studia d u m architekti získalo třetí místo v architektonické soutěži Grand Prix architektů v kategorii novostavba roku 2007.

 O společnosti CA Immo

Společnost CA Immo byla založena v roce 1987. Investuje do komerčních nemovitostí (speciálně kancelářských budov) v Rakousku, Německu a střední a východní Evropě. Akvizicí společnosti Europolis získala společnost aktiva v hodnotě cca 1,5 miliardy eur. Majetek spravovaný společností CA Immo činí od začátku roku 2011 více než 5 miliard eur, z toho aktiva ve východní, střední a jihovýchodní Evropě a Německu představují cca 80 %. Portfolio skupiny v České republice zahrnuje 230 000 m2 pronajímatelné plochy v celkové hodnotě cca 440 milionů eur, a to včetně pražských kancelářských budov Kavčí Hory Office Park, Technopark, Danube House, Nile House a Amazon Court, obchodního centra Šestka, dvou hotelů a anglické mezinárodní školy. CA Immo je kótovaná na vídeňské burze od roku1988 a v současné době je obchodovatelných 83 % jejích akcií.

 Pro další informace kontaktujte:

 CA Immo Real Estate Management Czech Republic s.r.o.
Václav Jonáš
Head of Asset Management
tel.: + 420 233 109 322
e-mail: vaclav.jonas@caimmo.cz  

www.caimmoag.com

DTZ Czech Republic, a.s.

Romana Petráňová

Marketing Manager OC Šestka

tel.: +420 225 023 102

e-mail: romana.petranova@dtz.com

 

Crest Communications a.s.

Andrea Pitronová

Account Manager
tel.: + 420 222 927 111

e-mail: andrea.pitronova@crestcom.cz

www.crestcom.cz

Termíny