Kurz léčení Shamballa 1024

Volný čas

 

Kurz léčení - Shamballa 1024

Shamballa je vysokovibrační energie pomáhající k uzdravení vašeho těla, mysli a duše tak, abyste zase našli  vitalitu, klid a harmonii. Své problémy můžete přehlížet nebo je můžete začít řešit. Toto rozhodnutí je pouze na vás. Léčením pomocí Shambally se začínáte uzdravovat na všech úrovních. Dostáváte do rukou mocný nástroj, který vám umožní převzít plnou zodpovědnost za svůj život. Shamballa je tu pro vás, pro váš rozvoj, ke zbavení se starých strachů, křivd a ublížení, což se na vašich fyzických tělech projevuje jako nemoci. Systém Shamballa 1024 obsahuje základní a mistrovské symboly, technika terapie Shamballa 1024 je velmi jednoduchá, ač je prováděna formou mini-naladění (i když vzhledem k počtu symbolů např. ve srovnání s Reiki, kde jsou symboly čtyři včetně mistrovského, se jedná spíše o skutečné naladění...), samotná terapie trvá pouze pár minut. Systém je určen zejména k intenzivnímu vzestupu všech energetických polí absolventa i klienta - fyzického, duševního i duchovního.

Zasvěcení do 1. a 2. stupně Shamballa 1024 - telepatické předání základních 256 symbolů Shambally 1. a 2. stupně, výklad techniky terapie, podrobný výklad základních pojmů: energie „JÁ JSEM PŘÍTOMNOSTI“, energie vzestoupených Mistrů a Vyšších planetárních bytostí, základní očistné a ochranné techniky nutné pro práci ve vyšších dimenzích a základní techniky trvalého ukotvování vícedimenzionálních symbolů. (Výuka i naladění 1. a 2. stupně Shamballa 1024 je součástí jednoho víkendového kurzu.)

První stupeň obsahuje návod k praktickému použití léčivých energií Shambally 1024 pro sebe i druhé, odstranění nejhrubších energetických bloků v energetickém těle. Druhý stupeň posiluje schopnost léčit druhé lidi, zvířata, prostor a léčit na dálku.

Účinkují


Eva Kalivodová Štichová

Termíny