Mohendžodáro, tantra jóga pro ženy 15:30

Volný čas

Mohendžodáro,
cvičení, která muž nesmí vidět,
tanec, který muž musí vidět!

„Máte chuť posílit své ženství v posvátném ženském kruhu? Objevit a načerpat svou ženskou sílu a energii?“

Mohendžodáro je tajemné, zkrášlující a omlazující cvičení, které je určené ženám všech věkových kategorii. Velice příznivě ovlivňuje zdraví ženy, její vitalitu a krásu. Podporuje také energii při milování a orgasmu. Není se třeba ničeho obávat, toto cvičení zvládne každá žena každého věku.
Mohendžodáro aktivuje energii pánevního dna a skrze ženské orgány a srdce ji rozvádí do celého těla, které pak posiluje a harmonizuje. Má mnohostranné účinky na úrovni zdravotní, tělesné, energetické a také při milování. Ženy, které pravidelně praktikují toto cvičení, jsou známé svou krásou a svěžestí do vysokého věku. Zvládne jej každá z nás.

    Naučíme se vnímat energii pánevního dna a rozvádět tuto energii do celého těla
    Budeme posilovat pánevní dno
    Aktivovat srdeční centrum
    Otevřeme se cvičení Mohendžodáro
    Pohlédneme hluboko dovnitř sebe
    Podpoříme schopnost intuice
    Začneme poznávat svoji vnitřní ženu
    Ponoříme se do meditace a do hlubin své duše.


Estrogeny a krása.
Účinek cvičení Mohendžodára ovlivňuje posílení pánevního dna a dělohy. Při cvičení se intenzivně prokrvuje děloha a pánevní dno, a tak se výrazně zmenšuje riziko opakovaných zánětů, výtoků i krvácení. U mladších žen mírní nebo úplně eliminuje bolesti při menstruaci. U starších žen odstraňuje problémy s inkontinencí a prolapsem dělohy. Při cvičení se uvolňuje do těla velké množství estrogenů. Mohendžodáro totiž aktivuje žlázy s vnitřní sekrecí a ty je začnou ve větší míře produkovat. Tělo si pak hladinu estrogenů samo reguluje. Pohlavní hormony tak ovlivňují to, jak se žena ve skutečnosti cítí, jeli plná energie, nebo povadlá a unavená. Mohedžodáro  zachovává krásu a dynamiku mládí každé z nás.

Mohendžodáro je duchovní cesta ženy, která přímo navazuje na starodávnou tantrickou tradici, ze které vychází. Vede ženu do svého nitra skrze jednotlivé asány, skrze meditace a skrze společné a sdílené prožitky žen ve skupině.
Aby žena mohla být skutečnou  p r o b u z e n o u  ženou , potřebuje  prožít sebe sama.

Co s sebou: malý šátek, volný oděv nebo sukni, deku

Datum: každé úterý od 7.2.2012 do 26.6. 2012 (mimo 6.3., 3.4., 1.5. a 8.5.)

Lektorka: Olivie Pospíšilová

"Olivie je nádherná žena. Inspiruje mnohé ženy svojí krásou a vyrovnaností, láskou, kterou dává všem. V jejích očích vidíte mnoho zkušeností, kterými prošla a které zvládla. Její tělo vyzařuje nádhernou energii a mladost. I přesto, že má dospělé dcery, vypadá jako by spíše patřila k jejich věku. Její objetí je naplněné láskou a mírem. Z Olivie číší veliká vděčnost k Mohendžodáru. Cítím velikou lásku, kterou nám všem dává. Děkuji."                                      Pavla Skálová

Olivie je absolventkou celoroční tantrické školy Johna Hawkena a celoroční školy tantra jógy pro ženy, Mohendžodáro II. a III. stupně u MUDr. Moniky Sičové. Je cvičitelkou I. stupně Mohendžodáro jóga pro ženy.

Webové stránky: www.rozkvetanizeny.cz

    Datum a čas: 7. 2. 2012 (15:30 - 18:00)
    Místo: Prostor 42 - Gorazdova 1, Palackého náměstí, Praha 2
    Cena: 3000 Kč
    Lektor: Mgr. Olivie Pospíšilová

Účinkují

Lektor: Mgr. Olivie Pospíšilová

Termíny