Tantra-Jóga pro ženy každého věku

Volný čas

Tantra jóga vám vnese do života více lásky, krásy, radosti, něhy a vášně.

Milé ženy,

ocitly jste se na křižovatce života, řešíte problémy ve vztahu, v rodině, s dětmi, v pracovním kolektivu, odkrýváte cestu osobního rozvoje, máte potíže v sexuálním životě, s početím dítěte nebo menstruací.

Vím, že je někdy těžké nalézt cestu k sobě a pochopit, proč nás potkávají nelehké životní situace. Proč neustále přitahujeme nevhodné partnery, proč máme potíže v milostném životě. Nebo se stále vracíme do svého dětství a ke vztahu s rodiči.

Sama jsem hledala řešení a nenacházela. Zkoušela, ochutnávala různé cesty k sebepoznání a osobnímu růstu. Nakonec jsem objevila tantra-jógu, díky ní jsem pochopila, co je to být ženou, rozvinula tvořivost a intuici, zlepšila partnerský život.

I vy můžete změnit váš život, který se najednou stane hrou, i přes starosti se budete cítit veseleji a budete plynout proudem života. Vaše vztahy se stanou láskyplnější, protože začnete milovat sama sebe. Sexuální život vám přinese uspokojení. Cvičení s pánevním dnem vám pomůže při menstruačních potížích.

Semináře tantra-jógy jsou určeny pro ženy každého věku. Pro mladé ženy, pro ženy, které se připravují na mateřství, pro maminky, které se chtějí dostat do kondice a odpočinout si. Pro podnikatelky a manažerky, které potřebují nabrat sílu do další práce. Pro ženy středního věku, které hledají nový smysl života a pro ženy zralé, kterým tantra-jóga pomáhá zdravotně, ale i zpříjemňuje jejich životní cestu.

Přijďte mezi nás, poznat starodávné cvičení, které vzniklo v orientální Indii. Pojďte se znovu napojit  na tuto energii a společně oslavit ženskost a lásku v našich srdcích, zatančit si, meditovat, sdílet své radosti a starosti s ostatními ženami.

Při platbě předem za celý cyklus 3.400,--Kč/ 20 lekcí. Číslo bankovního účtu 672790033/0800 Česká spořitelna, variabilní symbol: datum narození.
Při platbě jednorázově 200,--Kč za lekci.

Kurzy začínají od 19. 1. 2012 – do 31.5.2012.

Sebou na seminář pohodlné oblečení a šátek na oči.

Jmenuji se Edit Stejskalová. Mé rodinné a osobní problémy mě dovedly na cestu k sebepoznání. Chtěla jsem vědět, co mě omezuje a proč mám potíže tam, kde jsou ostatní lidé spokojeni. Začala jsem hledat a vyzkoušela různé metody, které s menším či větším úspěchem řešily příčinu mých potíží. Až tantra-jóga byla pro mě to nejlepší řešení. Díky cvičení jsem si začala věřit,  zlepšil se můj partnerský i rodinný život. Stále se vzdělávám, navštěvuji celoroční školu tantra-jógy, prohlubuji své znalosti v oblasti týmového koučingu. Zúčastnila jsem se tantrických seminářů u Johna Hawkena a Alana Lowena. Hluboká úcta k lidství a ženství mě přivedla k pořádání seminářů pro ženy.

kontak: krasazeny@email.cz

    Datum a čas: 9. 2. 2012 (15:30 - 17:30)
    Místo: Prostor 42 - Gorazdova 1, Palackého náměstí, Praha 2
    Cena: 200 Kč
    Lektor: Edit Stejskalová

Účinkují

Lektor: Edit Stejskalová

Termíny