ZÁKONITOSTI SÍLY Volume II.: CIZÍ CESTOU. Volný cyklus nedělních dílen věnovaných jednotlivým zápletkám systemických konstelací

Volný čas

Lidové rčení: Láska až za hrob, bývá bohužel často přesné. Ano, z lásky k jiným členům naší rodiny jsme schopni a někdy i ochotni zemřít nebo alespoň trpět. To, jak se nevědomá touha někoho následovat v rodinném systému projevuje a léčí, bude náplní tohoto semináře.

CIZÍ CESTOU je další díl volného cyklu nedělních dílen se systemickými konstelacemi. Tématem druhé neděle bude Následování. Tato zápletka mívá v rodinných systémech často fatální následky. Lidové rčení: Láska až za hrob, bývá bohužel často přesné. Ano, z lásky k jiným členům naší rodiny jsme schopni a někdy i ochotni zemřít nebo alespoň trpět. To, jak se nevědomá touha někoho následovat v rodinném systému projevuje a léčí, bude náplní tohoto semináře. Bude čas na to, pracovat s některými z Vašich příběhů.

Prozkoumáme genezi vzniku zápletek, posvítíme si na jejich projevy a to jak v životě, tak při práci s konstelacemi a vysvětlíme a ukážeme si léčivé postupy. Zápletkami rozumíme ty vztahy a vazby, které pocházejí z naší rodiny a které nám brání v plném prožití svobodného života.
Součástí večerních seminářů budou i cvičení, při kterých budeme moci pocítit síly s nimiž budeme pracovat.

Po teoretické a sebezkušenostní části bude čas na práci s příběhy účastníků.

Na závěr semináře je přichystána řízená meditace.

Cena akce (vstupné): 900.- Kč pro pár 1500,- Kč pro důchodce, nezaměstnané a rodiče na RD 750,-

Datum a čas: 19. 2. 2012 (10:00 - 20:00)
Místo: Prostor 42 Gorazdova 1, Palackého náměstí Praha
Cena: 900 Kč
Lektor: Yakeen J.Helus

Účinkují

Lektor: Yakeen J.Helus

Termíny