HRANÍM K OPRAVDOVOSTI s Yakeenem J. Helusem

Volný čas

Na tomto zážitkovém semináři se můžete nejprve spojit se vzrušením a vitalitou. V bezpečí a s radostí se dostat opět do kontaktu s intimitou vnitřních představ, dovolit si být spontánní, impulsivní a aktivní. S takto osvěženými silami se pak pustíme do hloubek duše pomocí osvědčené techniky psychodramatu. Šťastný návrat oslavíme – společně a s láskou.

Již od pradávné minulosti šamani používali postupy, kterými se dnes charakterizuje psychodrama. Psychodrama, tedy dramatická improvizace zaměřená k terapeutickým účelům, byla a je součástí prastarých rituálů a v různých podobách se objevuje prakticky ve všech terapeutických směrech.
V této tvořivé dílně si budete moci vyzkoušet několik různých možností užití psychodramatu. Budete moci tedy nejen ochutnat tuto techniku, ale i se podívat na něco, co byste rádi odložili.
Pohodlné oblečení a chuť si hrát bude výhodou.

Psychodrama je způsob jak se podívat dovnitř sama sebe, a to i do příčinných rovin, které jsou nám běžně nedostupné a nalézt i taková řešení problému, která běžně ve svém repertoáru nemáme. Což je popis spíše toho, co se během semináře děje uvnitř. Zvenku popsán tento seminář vypadá tak, že pomocí drobných dramaterapeutických technik a triků, ale hlavně her vybereme, nalezneme či objevíme témata k nahlédnutí a pak je prozkoumáme. Taky by se dalo říct, že si vlastně budeme celý den hrát. Pomocí psychodramatu můžeme pracovat se skutečnými situacemi, ale i s abstraktními, můžem pracovat se sny či fantaziemi. Vytvoříme společně prostor, kde je možné cokoliv.

Cena: 900,- Kč
pro pár (přátelský nebo partnerský): 1500,- Kč
rodiče na rod. dovolené, nezaměstnaní, studenti, důchodci: 750,- Kč

    Datum a čas: 12. 2. 2012 (10:00 - 20:00)
    Místo: Prostor 42, Gorazdova 1, Palackého náměstí, Praha 2
    Cena: 900 Kč
    Lektor: Yakeen J.Helus

Účinkují

Lektor: Yakeen J.Helus

Termíny