Karolína Kamberská

Hudba

Karolína Kamberská - písničkářka, dříve členka a autorka písní dvojice Sestry Steinovy. Od jara 2010 vystupuje sólově.

"Svým neokázalým a přesto strhujícím projevem si dokázala cele získat přítomné publikum. Všichni seděli jako pěny a jen se nechávali unášet hudbou a texty." (citát z reportáže z ústeckého Café Max - únor 2010)

Písničky píše od dětství, v posledních letech si našly své posluchače – to když se dvojice Sestry Steinovy, kterou tvořila se svou sestrou Lucií, dostala do povědomí publika.

Sestry Steinovy vydaly tři alba Karolíniných autorských písní – Lilie polní (2001), Můj tanec (2004), Jen děcko se bojí (2006) – a soubor nekonvenčních úprav lidovek pro děti Měsíček svítí (2008), vše u vydavatelství Indies.

V roce 2005 vyšla Karolíně v nakladatelství IN ŽIVOT sbírka básniček a písňových textů, pojmenovaná Za vodou a v říjnu 2010 deska s názvem Hořkosladce, kterou natočila v létě s několika spolupachateli (Honza Ponocný, Honza Horáček, Dorka Barová, David Landštof).

V létě 2011 natočila Karolína Kamberská desku dětských písniček Říkadla a křikadla, které představila v KC Vltavská na podzim 2011.

www.karolinakamberska.cz

lístky si můžete koupit v předprodeji v síti ticketportal a na pokladně KC Vltavská

Účinkují

Karolína Kamberská

Kontakty

www.vltavska.cz

Termíny