Circus Ponorka

Hudba

Jedinečný,  jednočlenný ,,orchestr‘‘ Circus Ponorka

Honza Ponocný v  originálním nu-folk ,,one-man-show‘‘

Circus Ponorka je projekt Honzy Ponocného. Projekt, v němž působí jen on sám, sám je i výhradním skladatelem písní. Debutové album "Do It Yourself" vzniklo přesně v duchu svého jména.

Na koncertě během chvilky za pomoci elektronických ,,mašinek‘‘ a dvou mikrofonů poskládá zvuk celé kapely, v níž nechybějí bicí, basa, několik kytarových partů a dokonce pěvecký sbor. Honza Ponocný se jako kytarista podílel na více než 40-ti CD, produkoval několik platinových CD pro firmu Universal, má za sebou spolupráci s řadou špičkových hudebníků  např. Steve Walsh , Jean Couture , John Riley , Ivan Kral atd….

Jeho písně nahráli například Ewa Farna, Anna K., Lenka Dusilová, H.Ze'tová,  L. Filipová, I. Csáková, H.Vondráčková, Goodfellas, V. Jelínek, Václav Koubek, Laura a její tygři, I. Hlas, Ridina Ahmed,  Aneta Langerová, John Riley, Lucien Zell,Jean Couture, Bradley Stratton a další.

Jako hudebník se podílel na několika desítkách CD. Živě vystupoval např. 9 let s Ivanem Hlasem, nebo s Annou K., v polovině devadesátých let založil skupinu Circus Praha, ve které zpíval americký zpěvák Bradley J. Stratton, a která vydala dvě alba u firmy Universal. V současné době vystupuje kromě sólového projektu s názvem Circus Ponorka s Mekym Žbirkou a Václavem Koubkem. Napsal hudbu k celovečernímu filmu režiserky Alice Nellis : Mamas a Papas, k filmu Vaterland ( premiéra srpen 2004 ) s Karlem Rodenem v hlavní roli, píše hudbu do připravovaného filmu o Exupérym.

lístky si můžete koupit v předprodeji v síti ticketportal a na pokladně KC Vltavská

Účinkují

Circus Ponorka
Kontakty

www.vltavska.cz

Termíny