Ukázková hodina tantrické jógy pro ženy, cvičení Mohendžodáro 15:30

Volný čas

Máte chutˇ posílit své ženství v posvátném ženském kruhu? Objevit a načerpat svou ženskou sílu a energii?

Srdečně Vás zvu do kruhu žen „ochutnat“ tantra jógu pro ženy, cvičení Mohendžodáro  podle  MUDr. Moniky Sičové.
Je to ucelený systém cvičení a meditací, který je určený výhradně pro ženy a má mnohostranné účinky na úrovni zdravotní, tělesné a energetické.
Ženy, které pravidelně praktikují toto cvičení, jsou známy svou krásou a svěžestí do vysokého věku. Zvládne jej každá z nás.

S sebou: pohodlné oblečení, které se dá vrstvit (v případě chladu či tepla), možno též sukni, šátek na oči, deku na meditaci.

Mgr. Olivie Pospíšilová
Jsem  absolventkou Pedagogické fakulty v Ostravě, obor učitelství 1.stupně. Třetím rokem vedu ženské skupiny na pravidelných docházkových kurzech Mohendžodára v Praze a na celodenních seminářích v Praze, Příbrami a Plzni. Cesta s Mohendžodárem mě oslovila natolik, že v současné době chci naplno doprovázet ženy na jejich cestě k vědomému ženství. Mám zasvěcení Reiki I. a II., kurz Karmických meditací a Vědomí čaker u Moniky Fillové. Absolvovala jsem celoroční tantrickou školu Johna Hawkena. V Osho Sugama Meditačním centru v Brně- Lažánkách jsem prošla Celoroční školou tantra jógy pro ženy Mohendžodáro IV. stupně u MUDr. Moniky Sičové, Celoroční školou Intimních tantrických masáží pro ženy u MUDr. Moniky Sičové a Tréninkem katarzních technik pro lektory a cvičitele u Ing. Igora Samotného. Jsem cvičitelkou I. stupně Mohendžodáro jóga pro ženy. Nadále se sebevzdělávám a spolupracují s meditačním centrem v Brně- Lažánkách s MUDr.Monikou Sičovou, zakladatelkou Mohendžodára. Více o mě najdete na http://www.rozkvetanizeny.cz/

    Datum a čas: 27. 1. 2012 (15:30 - 18:00)
    Místo: Prostor 42 - Gorazdova 1, Palackého náměstí, Praha 2 Velký sál
    Cena: 200 Kč
    Lektor: Mgr. Olivie Pospíšilová

Účinkují

Lektor: Mgr. Olivie Pospíšilová

Termíny