Hrajeme divadlo v ulicích Litomyšle

Divadlo, Volný čas, Hudba, Pro děti

Přijďte k nám do sdružení Dobré divadlo a zahrajte dětem tyto pohádkové bytosti: vodník, víla, princezna, Sněhurka, trpaslíci, hejkal, čert, drak, ponocný se psem, čarodějnice, čaroděj, Červená Karkulka, Kašpárek, bezhlavý rytíř, loupežník, pirát, bílá paní, jezdci na koních.

Zájemci, napište na:
info@dobredivadlo.cz
volejte na: 777 637 888

Bláznivý rej začíná! Zakládáme dobrovolný ochotnický spolek, který dětem a dospělým zábavnou formou přiblíží známé osobnosti Litomyšle a připraví pro děti „stezky odvahy a poznání”.

Hledáme ochotníky i neherce. Vystoupení bude vždy první pondělí v měsíci v ulicích města. Diváky provede připravenou trasou rytíř Toulovec. Pokud byste nám chtěli pomoci s propagací nebo finančně, napište nám, prosím. Budeme rádi. Pokud máte chuť pobavit sebe a známé, vesele vzdělávat děti, tak vstupte do našeho spolku Dobré divadlo. Vyberte si roli, napište nám kontakty na sebe a pozveme vás na schůzku. Spolupráce je nezávazná. Na odměně se domluvíme po vyzkoušení. Garant projektu je Tomáš Langr, ředitel neziskové organizace Dobré divadlo.

Termíny