Hrajeme divadlo v ulicích Litomyšle

Divadlo, Volný čas, Hudba, Pro děti

Přijďte k nám do sdružení Dobré divadlo, oblékněte se jako B. Smetana, A. Jirásek nebo B. Němcová a zahrajeme si v ulicích Litomyšle divadlo. Zakládáme dobrovolný ochotnický spolek, který dětem a dospělým zábavnou formou přiblíží známé osobnosti Litomyšle.

Zájemci, napište na:
info@dobredivadlo.cz
volejte na: 777 637 888

Hledáme ochotníky i neherce na tyto role: B. Smetana, J. Mařák, A. Jirásek, B. Němcová, J. K. Tyl, M. D. Rettigová nebo Vratislav z Pernštejna. Vystoupení bude vždy první pondělí v měsíci v ulicích města. Diváky provede připrave-nou trasou rytíř Toulovec. Litomyšl je velké jeviště a kulisy jsou už dávno postavené. Společně a s radostí ukážeme světu naše slavné osobnosti. Kromě skutečných postav hledáme nadšence, kteří s námi připraví dětem „stezky odvahy a poznání“.

Pokud máte chuť pobavit sebe a známé, vesele vzdělávat děti, tak vstupte do našeho spolku Dobré divadlo. Vyberte si roli, napište nám kontakty na sebe a pak vás pozveme na schůzku. Spolupráce je nezávazná. Na odměně se domluvíme po vyzkoušení spolupráce. Potřebujeme také techniky a pomocníky na propagaci. Garant projektu je Tomáš Langr, ředitel neziskové organizace Dobré divadlo.

Termíny