Konec Pololetí 2012 + Afterparty

Hudba

KONEC POLOLETÍ 2012 v rytmu raggae a funky + DNB Afterparty s Duneni.cz crew
Čtvrtek před pololetními prázdninami - 2.2.2012 od 20:30
Lucky Lucky, Nádražní 76, Praha 5 - konečně v dobrých rukou!
Vstupné do 21:00 ZADARMO, poté 60CZK

Mám pro Vás dobrou zprávu, hurá, přežili jsme další pololetí! V pořadí již čtvrtý ročník akce Konec Pololetí organizované sdružením Nerudný fest.cz, o.s. se tentokrát ponese v rytmu reggae, dub a funky.Těšit se můžete i na dnb, dubstep afterparty s Duneni.cz crew. Vstupné do devíti zadarmo. Akce proběhne v nově a velmi povedeně zrekonstruovaném prostoru bývalých nechvalně známých klubů bunkr, gox, bluesrock. Už tam není vlhko smrad a nepříjemní lidé, ale naopak velmi příjemná mladá atmosféra. V rámci večera bude vyhlášen start Soutěže studentských kapel - Student Fest 2012 o ceny v hodnotě přes 20 000Kč.
Těšíme se na party!

www.nerudnyfest.cz

Účinkují

20:30 - CHAOTIC
http://bandzone.cz/chaotic
Chaotic je patří k nejúspěšnějším mladým kapelám v Čechách. Základem jejich hudby je ska a reggae, které jsou vždy zalité různou polevou. Velice příjemný zpěv v přesných rytmech doplňuje dechová sekce, která dodává kapele pěkný plný zvuk. Kapela vznikla v březnu 2005, v aktualním složení hraje od května 2007. V létě 2006 jsme natočila Demo Polka Pro Shreka a ovládla pražské kluby a mimo jiné úspěchy také vyhrála finále RockCafé Contestu. V říjnu 2008 jsme vydala singl Journey Round the World a v září 2009 debutovou desku I wanna dance with you, kterou si zde můžete poslechnout např na bandzone.cz. Se svým albem se kapela projela na turné po celé Evropě, kde sklidila velký úspěch a dostalo se jí podpory od zahraničních umělců. V roce pak 2010 předáci kapely Chaotic uspořádali pro Prahu jedinečný festival Raggae Autumn.

22:00 - VEPŘOVÉ KOMETY
www.veprovekomety.cz
Vepřové komety vznikly před osmi lety jako dětská kapela. Dnes jsou nejen na pražské klubové scéně (Vagon, Rock Café, XT3...) důvěrně známí jako energická funk - rock'n'rollová skupina, která občas zabrousí k reggae nebo třeba drum'n'bassu. V roce 2009 vydali EP Alena a v říjnu 2010 k němu přidávají další s názvem Hotel Budovatel. V srpnu zvítězili v divácké soutěži klubu PopoCaféPetl, díky čemuž nahráli další singl Odvěsna, vypuštěný do éteru s klipem. V roce 2011 díky masivní podpoře fanoušků vyhráli únorové kolo soutěže Futureline pořádané v Paláci Akropolis. Komety se inspirují širokým spektrem hudby s těžištěm u Red Hot Chili Peppers a Jamese Browna, soustředí se především na rytmus, zpívají vesměs česky. V současné době pracují na nových materiálech pro debutové album. Některé z nových písní uslyšíte i na koncertech.

23:00 - BUG'N'DUB
http://bandzone.cz/bugdub
Kapela Bug'n'Dub (čti: bak en dap) vznikla začátkem prázdnin roku 2007 po rozpadu známé reggae skupiny Lion Taxi. Tvoří ji pět muzikantů, kteří nejsou na hudební scéně žádnými nováčky, např. Generál Kryshpeen (Pro Sound System), Matěj Havlíček (FastFood Orchestra), Jan Šimáček (Švihadlo, Riddimshot), Adam Koller (Aneta Langerová), Jiří Kynčl (Final Vision). Základním stylem jejich hudby je vysoce energické progresivní reggae, které se mísí s prvky dubu, latino, funku a rocku. Fanoušci se na koncertě můžou těšit na údernou show plnou pulzních rytmů, mohutné basy a kvalitního toastingu. Roman Holý o kapele a jejich debutové desce napsal: "Nečekane zvládnutý styl,výtečná atmosféra většiny tracků,na živo budoucí událost české scény." Společně s Romanem Holým kapela v prosinci loňského roku absolvovala i svůj první křest v zaplněném pražském klubu Futurum, kde si společně zahráli a samozřejmě také pokřtili čerstvou desku skupiny nesoucí název Journey to Babylon, za kterou kapela letos dostala nominaci na žánrovou cenu Anděl.

00:00 - DUNENI.CZ - DNB AFTERPARTY
www.duneni.cz
DJs: Jenouch, Eight Times, MindGroove
Jsme basy, rytmus, atmosféra, vášeň, radost, napětí. Jsme Duneni.cz!
Duneni.cz je skupina hudebníků, djs, producentů a dalších milovníků hudby a specifického životního stylu, které spojuje síla basu spojeného s beaty drum and bassu, dubstepu či dalších často minimalistických rytmů. Na party Duneni.cz si zapaříte v temném i božsky atmosférickém zvuku za doprovodu hutných basů.Nejsme lidé, Jsme Duneni.cz! Dej tam basy, ať to duní!

Termíny