QUEENS STYLE ZONE 11 | street dance battle

Volný čas, Hudba

Srdečně vás zveme na již jedenácté vydání úspěšného street dance battlu s názvem Queens Style Zone, které proběhne v sobotu 11. února 2012 v ostravském klubu Marley na výstavišti Černá louka.

Je to neuvěřitelné, ale z původně malé akce určené především místním tanečníkům, se stal jeden z nejprestižnějších battlů v ČR, na který se pravidelně sjíždí přední tanečníci z Čech, Slovenska i Polska. Akce je ale stále koncipována tak, aby zároveň podporovala i zatím ne tolik zkušené tanečníky a dávala jim možnost setkat se s čerpat inspiraci od těch momentálně úspěšnějších. Jde o vůbec první akci v České republice, která se těší tak velkého zájmu, že se dočkala svého jedenáctého pokračování.

Únorové vydání Queens Style Zone nabídne vůbec poprvé allstyle battle, ve kterém se utkají trojice tanečníků v tanečních stylech hip hop, house & funk styles. Po roční pauze na akci zavítají také b-boys & b-girls, aby se poprvé proti sobě postavili v battlech dvojic. Nebudou chybět ani battly v kategoriích dancehall a krump (obojí 1x1), program akce dále doplní house jam a samozřejmě také after party.

Na pódiu se objeví osvědčená dvojice z jubilejního desátého vydání Queens Style Zone, tedy Dj Boruuf (OlomouCity Dancers) za mixem a Jooky aka Dj Lowa s mikrofonem v ruce.

Doražte si zatancovat nebo alespoň podpořit ostatní tanečníky. Přijďte si užít fajn večer v rytmu hip hopu, housu, funky a dancehallu a rozhodně doma nezapomeňte hlasivky. Tanečníci vaši podporu určitě ocení.

Účinkují

přední tanečníci z ČR, Slovenska, Polska, ...

Termíny