Larpy do Trojky

Volný čas

Líbí se ti filmy, ale vždycky tak trochu toužíš, aby se jejich příběh stal tobě a ne jen hrdinovi na stříbrném plátně? Tenhle večer máš šanci s tím něco udělat.

Larp ti umožní zažít věci, které bys jinak v životě nezažil. Je to skvělé místo, kde poznáš nové lidi, užiješ si fakt jiný večer a dáš si slušnou dávku adrenalinu. Vyber si jeden ze dvou larpů - argumentační drama z místnosti poroty  Versus Bůh nebo  gangsterku Kořist.

Jedna místnost, to je jediné, co spojuje obě skupiny. První - opuštěný karavan v poušti poblíž L.A.,v kterém se deset gangsterů dohaduje, co nevyšlo na kšeftu před deseti lety. Druhá - poradní síň poroty, která má rozhodnout o vině Boha. Kdo je krysa, která za všechno může? Člověk? Bůh? Kdo ví. Přijďte a zjistěte jak to je!

Pokud jsi ještě nikdy larp nehrál, tahle akce je přímo pro Tebe: Je to ideální příležitost, jak si během čtyř hodin jeden vyzkoušet. Pokud jsi naopak larpový zkušenec, budeme moc rádi, když sem dovedeš nějakého svého kamaráda (kamarádku) a první larp zažiješ s ním (s ní).

Všechno potřebné, jak to probíhá, oč jde a jak se toho můžeš zúčastnit, najdeš na stránce http://trojka.v-roli.cz/

 

 

Termíny