V AFI PALÁCI SE BUDE KOUZLIT

Volný čas, Pro děti

Kouzelnická show s názvem S kouzly kolem světa se uskuteční v úterý 24. ledna od 14 hodin v AFI Paláci. Kouzelník a iluzionista Pavel Kožíšek se známou českou modelkou a moderátorkou Hanou Mašlíkovou vyčarují skvělou zábavu nejen pro děti. Na akci vystoupí také Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, jejíž žáci v AFI Paláci pravidelně vystupují a setkávají se s pozitivním ohlasem místního publika.

Pro děti jsou připraveny soutěže o krásné ceny a výtvarné dílny. Děti se budou moci v roli kouzelnických učňů naučit kouzla z celého světa. „Kouzelný čas Vánoc je sice za námi, ale to neznamená, že kouzla a čáry šly spát. Věříme, že si děti i jejich rodiče náš program užijí. Třeba objevíme nějaký skrytý kouzelnický talent,“ uvedla Zuzana Kubíčková, marketingová manažerka AFI Paláce.

Pavel Kožíšek se narodil v roce 1970 v Hořicích v Podkrkonoší. Již na základní škole se začal zajímat o kouzlení a od roku 1986 začal veřejně vystupovat. Na podzim roku 2003 zrealizoval projekt prvního Divadla kouzel - Magic Hall v České republice. V roce 2004 připravil pro tuto originální scénu velkou strhující show Magická esa, kde společně s předními českými modelkami předvádí nejlepší světové iluze. Od roku 2004 je prezidentem mezinárodního festivalu v moderní magii Velká cena Divadla kouzel.  V současnosti má na svém kontě přes stovku televizních vystoupení doma i v zahraničí a v poslední době patří mezi naše „nejprodávanější“ umělce showbyznysu.

www.palacpardubice.cz

Účinkují

Pavel Kožíšek - kouzelník a iluzionista

Hana Mašlíková - modelka a moderátorka

Termíny