DRUM & LIGHT NIGHT

Hudba

 

ŽONGLÉR o.s. pro Vás připravil novoroční lahůdku! Z Prahy k nám zavítá bubenické uskupení PARARINGAPATAM. Jak oni sami rádi nazývají své umění "pikantní rytmický šleh". V programu se dále představí známý plzeňský etno-experimentální perkusní sbor s didgeridoo TAKITA TAKA se svojí speciální UV světelnou show doprovázenou LED světelnou performance z dílny žonglérské skupiny ESTELA DE FUEGO. TAKŽE ROZHODNĚ SE MÁTE NAČ TĚŠIT!

 

Pararingapatam (full-energyrhytmical orchestra) je nejen pekelně pálivá čili paprička, ale hlavně pražské uskupení pěti perkusistů na pomezí mnoha žánrů. Pět bubeníků a originální rytmické skladby nabité energií, které nikoho nenechají ani na chvíli v klidu. V hudbě Pararingapatamu se nezapře inspirace rytmy západní Afriky, Latinské Ameriky, Indonésie, ale objevíte i ozvěny jazzu, funku či hip hopu. To vše jemně namícháno a opepřeno strhujícím pódiovým výkonem.

 

Takita Taka je šestice perkusistů, plzeňskému publiku již dobře známých. Uslyšíte variace na rytmy ze čtyř kontinentů hrané na široké spektrum bicích nástrojů a doprovázené dunivým zvukem australského didgeridoo. Takita Taka vystoupí společně s žonglérskou skupinou Estela de Fuego, se kterou dlouhodobě spolupracuje ve sdružení Žonglér o.s. Uvidíte zbrusu novou UV show, ve které se představí společně bubeníci s žongléry v synchronizovaném setu. Na závěr večera se bude konat společný jam obou bubenických skupin.

 

Více na:

http://www.pararingapatam.cz

http://www.zongleros.cz

http://www.esteladefuego.cz

http://www.facebook.com/TakitaTaka

 

Termíny